Koszyk jest pusty
 
 
Szybki kontakt


509 809 942

biuro@madric.pl

Czynne 24h/7 dni

CUCCIO

Cuccio to wyjątkowe kosmetyki do ciała, dłoni i paznokci, stworzone w Toskanii. Wszystkie produkty Cuccio zostały wyprodukowane z najlepszych jakościowo składników aktywnych i wzbogacone w ekstrakty pochodzenia naturalnego. W ofercie Cuccio znajdziemy miedzy innymi: masło do ciała, peelingi, olejki, serum, masło do dłoni, kulki do manicure, aromatyczne liście wodne oraz wiele innych produktów. Kosmetyki do pielęgnacji ciała, dłoni oraz paznokci skierowane są do najbardziej wymagających kobiet, idealnie nadają się do gabinetów SPA, jak również do domowego użytku. Maja za zadanie pielęgnować skórę, walczyć z oznakami upływającego czasu oraz wzmocnić naturalne paznokcie. Cuccio produkuje również lakiery do paznokci o doskonałej jakości i trwałości z technologia Triple-Pigmentation (potrójnej pigmentacji).

 • Cuccio INTRO KIT A KISS IN PARIS Zestaw startowy z lakierem do paznokci (6026 - Kryjący tradycyjny czerwony) Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Zestaw startowy Cuccio Intro Kit w skład którego wchodzi:

   

  • CUCCIO LAKIER DO PAZNOKCI - KISS IN PARIS
   (13 ml)
  • CUCCIO ADVANCED BASE COAT
   (13 ml)
  • CUCCIO HIGH GLOSS TOP COAT
   (13 ml)

   

 • Cuccio 2AM IN HOLLYWOOD Lakier do paznokci (6051 - Czarny) Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Szybkoschnący lakier do paznokci Cuccio 2AM In Hollywood o doskonałej przyczepności. Zapewnia pełne krycie już po jednej warstwie dzięki opatentowanej, rewolucyjnej technologii potrójnej pigmentacji Triple-Pigmentation. Nie odpryskuje i nie ściera się na krawędziach paznokci. W swoim składzie nie zawiera DBP i Toluenu. Odwrócony kształt butelki Cuccio 2AM In Hollywood pozwala wykorzystać lakier do paznokci do samego końca.

   

  13 ml

 • Cuccio A KISS IN PARIS Lakier do paznokci (6026 - Kryjący tradycyjny czerwony) Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Szybkoschnący lakier do paznokci Cuccio A Kiss In Paris o doskonałej przyczepności. Zapewnia pełne krycie już po jednej warstwie dzięki opatentowanej, rewolucyjnej technologii potrójnej pigmentacji Triple-Pigmentation. Nie odpryskuje i nie ściera się na krawędziach paznokci. W swoim składzie nie zawiera DBP i Toluenu. Odwrócony kształt butelki Cuccio A Kiss In Paris pozwala wykorzystać lakier do paznokci do samego końca.

   

  13 ml

 • Cuccio A STAR IS BORN Lakier do paznokci (6146) Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Szybkoschnący lakier do paznokci Cuccio A Star Is Born o doskonałej przyczepności. Zapewnia pełne krycie już po jednej warstwie dzięki opatentowanej, rewolucyjnej technologii potrójnej pigmentacji Triple-Pigmentation. Nie odpryskuje i nie ściera się na krawędziach paznokci. W swoim składzie nie zawiera DBP i Toluenu. Odwrócony kształt butelki Cuccio A Star Is Born pozwala wykorzystać lakier do paznokci do samego końca.

   

  13 ml

 • Cuccio AFFAIR IN AMALFI Lakier do paznokci (6061 - Biały perłowy) Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Szybkoschnący lakier do paznokci Cuccio Affair In Amalfi o doskonałej przyczepności. Zapewnia pełne krycie już po jednej warstwie dzięki opatentowanej, rewolucyjnej technologii potrójnej pigmentacji Triple-Pigmentation. Nie odpryskuje i nie ściera się na krawędziach paznokci. W swoim składzie nie zawiera DBP i Toluenu. Odwrócony kształt butelki Cuccio Affair In Amalfi pozwala wykorzystać lakier do paznokci do samego końca.

   

  13 ml

 • Cuccio ALTERNATIVE ENERGY Lakier do paznokci (6087 - Neonowa zieleń) Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Szybkoschnący lakier do paznokci Cuccio Alternative Energy o doskonałej przyczepności. Zapewnia pełne krycie już po jednej warstwie dzięki opatentowanej, rewolucyjnej technologii potrójnej pigmentacji Triple-Pigmentation. Nie odpryskuje i nie ściera się na krawędziach paznokci. W swoim składzie nie zawiera DBP i Toluenu. Odwrócony kształt butelki Cuccio Alternative Energy pozwala wykorzystać lakier do paznokci do samego końca.

   

  13 ml

 • Cuccio APPLE CUTICLE REMOVER Jabłkowy usuwacz skórek Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Jabłkowy usuwacz skórek Cuccio Apple Cuticle Remover delikatnie usuwa obumarłe skórki i równocześnie nawilża. Stworzony z różnorodnych kwasów, w tym z kwasu jabłkowego - jest idealny do nietoksycznego usuwania zrogowaciałego naskórka. 

   

  22 ml

   

   

 • Cuccio ARGENGINEIAN AUBURGINE Lakier do paznokci (6014 - Kryjący śliwkowy) Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Szybkoschnący lakier do paznokci Cuccio Argengineian Auburgine o doskonałej przyczepności. Zapewnia pełne krycie już po jednej warstwie dzięki opatentowanej, rewolucyjnej technologii potrójnej pigmentacji Triple-Pigmentation. Nie odpryskuje i nie ściera się na krawędziach paznokci. W swoim składzie nie zawiera DBP i Toluenu. Odwrócony kształt butelki Cuccio Argengineian Auburgine pozwala wykorzystać lakier do paznokci do samego końca.

   

  13 ml

 • Cuccio BALI BLISS Lakier do paznokci (6037 - Kryjący fiołkoróżowy) Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Szybkoschnący lakier do paznokci Cuccio Bali Bliss o doskonałej przyczepności. Zapewnia pełne krycie już po jednej warstwie dzięki opatentowanej, rewolucyjnej technologii potrójnej pigmentacji Triple-Pigmentation. Nie odpryskuje i nie ściera się na krawędziach paznokci. W swoim składzie nie zawiera DBP i Toluenu. Odwrócony kształt butelki Cuccio Bali Bliss pozwala wykorzystać lakier do paznokci do samego końca.

   

  13 ml

1 2 3 4 ... 36 37 38