Koszyk jest pusty
 
 
Szybki kontakt


509 809 942

biuro@madric.pl

Czynne 24h/7 dni

SEMILAC

 • Semilac BASE Baza do lakieru hybrydowego Semilac - semilac.jpg

  Baza przeznaczona jest do stosowania na naturalną płytkę paznokcia. Zwiększa przyczepność lakieru hybrydowego do naturalnej płytki paznokciowej. Jest bardzo wydajna, wystarczy nakładać cienkie warstwy produktu. Zostawia lepką warstwę dyspersyjną.

   

  7 ml

 • Semilac BASE/TOP 2 IN 1 Baza i top do lakieru hybrydowego Semilac - semilac.jpg

  Baza i Top w jednym produkcie? Wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci w prosty sposób kontrolować zasoby? Oszczędność? Dzięki Semilac to możliwe! Semilac Base/Top 2 In 1 jako baza gwarantuje doskonałą przyczepność naturalnej płytki paznokcia, natomiast jako top, zapewni wysoki połysk i trwałość konstrukcji, zabezpieczając kolor przed blaknięciem i matowieniem. Konsystencja o średniej gęstości maksymalnie ułatwia aplikację.

   

  7 ml

 • Semilac LEVELLER BASE Baza samopoziomująca do lakieru hybrydowego Semilac - semilac.jpg

  Semilac Leveller Base to elastyczna baza samopoziomująca, która stanowi idealny podkład pod kolorowe lakiery hybrydowe Semilac. Zapewnia ich dobrą przyczepność i trwałość stylizacji. Nowa baza do lakierów hybrydowych Semilac dodatkowo wypełnia nierówności, modeluje płytkę i pozwala na jej nadbudowanie. Ze względu na konsystencję samopoziomująca baza Semilac jest bardzo łatwa w aplikacji. Produkt zachowuje trwałość manicure do 14 dni.

   

  7 ml

 • Semilac TOP do lakieru hybrydowego Semilac - semilac.jpg

  Top na lakier hybrydowy. Zapewnia długotrwały połysk i maksymalną ochronę dla lakieru hybrydowego.

   

  7 ml

 • Semilac TOP MATT do lakieru hybrydowego Semilac - semilac.jpg

  Matowy top do lakieru hybrydowego Semilac. Utrwala kolor i nadaje matowe wykończenie manicure. W celu osiągnięcia idealnych efektów, rekomendujemy nałożenie szczególnie cienkich warstw produktu.

   

  7 ml

 • Semilac TOP MATT TOTAL do lakieru hybrydowego Semilac - semilac.jpg

  Najnowszy Semilac Top Mat Total doskonale utrwala kolor i nadaje manicure matowe wykończenie. Tworzy interesującą dla oka i miłą w dotyku "zamszową" powierzchnię, która jest wolna od każdego rodzaju smug i połysków. W celu osiągnięcia najlepszych efektów, rekomendujemy nałożenie szczególnie cienkich warstw produktu. 

   

  7 ml

 • Semilac TOP MATT TOTAL NO WIPE do lakieru hybrydowego Semilac - semilac.jpg

  Semilac Top Mat Total No Wipe nadaje wyraziste, matowe wykończenie manicure już przy jednej nałożonej warstwie. Jest to top do lakieru hybrydowego, nadający mocno matowe wykończenie manicure, który nie posiada warstwy dyspersyjnej, a zatem nie wymaga przemywania Cleanerem. Jest wygodny w użyciu. Dodatkowo jak każdy z topów – zabezpiecza i zapewnia trwałość manicure hybrydowego. Semilac Top Mat Total No Wipe nadaje wyraziste, matowe wykończenie manicure już przy jednej nałożonej warstwie.

   

  7 ml

 • Semilac TOP NO WIPE do lakieru hybrydowego Semilac - semilac.jpg

  Top, który nie wymaga przemywania warstwy dyspersyjnej po utwardzeniu. Zapewnia długotrwały i bardzo wysoki połysk - dający efekt ,,mokrych paznokci".

   

  7 ml

 • Semilac VITAMIN BASE Baza witaminowa do lakieru hybrydowego Semilac - semilac.jpg

  Semilac Vitamin Base to innowacyjny produkt przeznaczony do stosowania na płytkę paznokcia jako hybrydowy lakier podkładowy. Dzięki wzbogaceniu formuły o witaminy E oraz B5, dwukrotnie zwiększa ochronę naturalnej płytki paznokcia. Nowoczesna technologia produkcji pozwoliła zaprojektować bazę, która działa na płytkę delikatniej niż standardowe lakiery podkładowe. Semilac Vitamin Base to lakier podkładowy na który nakłada się kolor. Dzięki niemu Semilac utrzymuje się na paznokciach do 14 dni.

   

  7 ml

1 2 3 4 ... 37 38 39