MadRic.pl - Kosmetyki profesjonalne. Odrobina luksusu dla Ciebie...
Twój koszyk »
zamknij
Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com

Koszty dostawy

 

Wszystkie zamówione pozycje asortymentu dostarczamy do Państwa za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera UPS. Przesyłki zrealizowane poprzez Pocztę Polską wysyłane są codzienie (oprócz świąt, sobót i niedziel). W 80% przypadków nasoi Klienci otrzymują paczki już następnego dnia. Przesyłki Pocztą Polską wysyłane są jako paczki bizneowe Pocztex Kurier 48 - Poczta Polska gwarantuje ich dotarcie do Klienta najpóźniej w ciągu 48 godzin od dnia nadania. Wszystkie przesyłki wysyłamy tylko i wyłącznie w kartonach, zabezpieczonych firmową taśmą klejącą,  co zapewnia pełne bezpieczeństwo zakupionych produktów w trakcie transportu. Znormalizowane koszty przesyłki (niezależne od ilości zakupionego asortymentu) kształtują się następująco:

 • Poczta Polska - przesyłka paczką biznesową - Pocztex Kurier 48 (po wcześniejszej przedpłacie) - 6,90 zł.
  Czas dostawy: 1-2 dni roboczych od daty nadania.

 • Poczta Polska (pobranie) - przesyłka paczką biznesową - Pocztex Kurier 48, pobraniowa (płatne u listonosza) - 13,50 zł.
  Czas dostawy: 1-2 dni roboczych od daty nadania.

 • Kurier DPD, po wcześniejszej przedpłacie - 11,00 zł.
  Czas dostawy: 1 dzień roboczych od daty nadania.

 • Kurier DPD (pobranie) - płatne u kuriera - 13,50 zł.
  Czas dostawy: 1 dzień roboczych od daty nadania.

 • Paczkomaty InPost 24/7 - 8,00 zł.
  Czas dostawy: 1-2 dni roboczych od daty nadania.

 • Odbiór osobisty (Poznań) (odbiór osobisty w Studio Urody Madric, POZNAŃ, ul. Dąbrowskiego 29, Dziedziniec Handlowo-Usługowy "Nowe Serce Jeżyc") - 0,00 zł.
  Godziny otwarcia: pon-pt - 12:00 - 20:00, sob - 09:30 - 14:30.
  Czas dostawy: odbiór następnego dnia po złożeniu zamówienia.
   

 • Przy zamówieniach powyżej 50 zł. przesyłka GRATIS! Pocztą Polską po wcześniejszej wpłacie (niezależne od ilości zakupionego asortymentu).
 • Przy zamówieniach powyżej 250 zł. przesyłka GRATIS! niezależnie od wybranej formy przesyłki i zapłaty (niezależne od ilości zakupionego asortymentu).
 • Jeżeli zamówisz produkt BEZPŁATNA PRZESYŁKA KOSMETYKU !!!przesyłka GRATIS! niezależnie od wybranej formy przesyłki i zapłaty (niezależne od ilości zakupionego asortymentu).

 

Realizujemy również wysyłkę poza granice Polski - Ze względu na duże różnicę kosztów przesyłki w przypadku paczek zagranicznych, nie jesteśmy w stanie zapewnić darmowej dostawy poza granicę Polski po przekroczeniu określonej kwoty zamówienia.

 

PACZKOMATY InPost 24/7

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Osoba robiąca zakupy przez Internet – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu InPost - otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu InPost numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się. W ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w paczkomacie. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy.

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu InPost, InPost zwróci przesyłkę Nadawcy na jego koszt, pobierając opłatę równą kwocie nadania tej przesyłki.

Jak skorzystać z usługi Paczkomaty InPost 24/7.

Lista lokalizacji Paczkomatów InPost na terenie Polski, z których można odebrać paczki.

Lista oddziałów InPost, z których można odebrać paczki.

Strona główna usługi Paczkomaty InPost 24/7.

 

ŚLEDZENIE PRZESYŁEK

Śledzenie przesyłek przesyłek pobraniowych oraz paczek pocztowych wysłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej.

(należy podać pełen numer przesyłki otrzymany w e-mail potwierdzającym wysłanie zamówienia).

Śledzenie przesyłek wysłanych za pośrednictwem kuriera DPD.

(należy podać numer przewozowy otrzymany w e-mail potwierdzającym wysłanie zamówienia).

Śledzenie przesyłek w systemie Paczkomaty InPost 24/7.