Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

AKCESORIA

 • OPI CRYSTAL FILE Pilnik kryształowy OPI - opi_logo.jpg

  Zapobiegaj rozdwajaniu i zadzieraniu się paznokci używając doskonałego pilnika kryształowego OPI Crystal File. Zastosowana w nim wyjątkowa technologia hartowania szkła pozwoliła na stworzenie niezniszczalnej powierzchni ścierającej. Ultra-delikatna powierzchnia OPI Crystal File jest idealnym materiałem do opiłowywania naturalnych paznokci, bez problemu rozdwajania i zadzierania, które mogą pojawić się przy użyciu innych pilników. Szkło OPI Crystal File jest w 100% nieporowate, może być odkażane i dezynfekowane pomiędzy zabiegami. Pilnik przeznaczony do paznokci naturalnych.

   

  1 szt.

 • OPI EXPERT TOUCH LINT-FREE NAIL WIPES Bezpyłowe waciki do zmywania paznokci (475 szt.) OPI - opi_logo.jpg

  Bezpyłowewaciki do paznokci OPI Expert Touch Lint-Free Nail Wipes usuwają pozostałości lakieru i żelu. Niezastąpione w pracy w gabinecie. W opakowaniu znajduje się 475 szt. wacików o wymiarach 5 cm x 5 cm.

   

  opakowanie 475 szt.

 • OPI EXPERT TOUCH REMOVAL WRAPS Płatki aluminiowe (250 szt.) OPI - opi_logo.jpg

  Płatki aluminiowe OPI Expert Touch Removal Warps to rolka zawierająca 250 sztuk aluminiowych płatków z bawełnianym wacikiem. Rolka podzielna, wystarczająca na 25 zabiegów usuwania lakieru żelowego czy hybrydowego. 

   

  opakowanie 250 szt.

 • OPI PEDIPUSHER TITANIUM Odpychacz do pedicure OPI - opi_logo.jpg

  Innowacyjny przyrząd OPI PediPusher Titanium, który odpycha skórki oraz oczyszcza powierzchnię paznokcia. Wyposażony jest w specjalną końcówkę oczyszczającą. W komplecie z OPI PediPusher Titanium otrzymujemy dodatkowo krem OPI Avoplex Exfoliatoing Cuticle Treatment (30 ml).

   

  1 szt.

 • OPI PUSHER PLUS TITANIUM Odpychacz do manicure OPI - opi_logo.jpg

  Innowacyjny przyrząd OPI PusherPlus Titanium, który odpycha skórki oraz oczyszcza powierzchnię paznokcia. Wyposażony jest w specjalną końcówkę oczyszczającą. W komplecie z OPI PusherPlus Titanium otrzymujemy dodatkowo krem do usuwania skórek OPI Pro SPA Exfoliating Cuticle Cream.

   

  1 szt.

  199.00
  Dodaj do ulubionych
 • OPI DUAL CURE LED LIGHT Lampa LED LG OPI - opi_logo.jpg

  Zachwycająca niecodziennym design, profesjonalna lampa OPI Dual Cure Led Light najnowszej generacji, pracująca zarówno w technologii LED jak i UV. W swoim działaniu łączy dwie częstotliwości światła, aby uzyskać maksymalnie perfekcyjne utwardzenie. Częstotliwość 365 nm wspomaga utwardzanie powierzchni w celu lepszego zatrzymania połysku, natomiast częstotliwość 405 nm pomaga w całkowitym utwardzaniu w celu osiągnięcia maksymalniej trwałości. Lampa OPI Dual Cure Led Light powstała na drodze współpracy pomiędzy firmami OPI oraz LG, będącym jednym z liderów elektroniki użytkowej. Lampa pracuje w trybie zarówno manualnym jak i automatycznym (czujnik ruchu, timer : 15, 30, 45, 60 sec.

   

  1 szt.

 • OPI EDGE SILVER 150 Pilnik OPI - opi_logo.jpg

  Doskonały pilnik OPI Edge Silver 150 wykonany z materiałów o najwyższej jakości, przeznaczony do sztucznych paznokci.

   

  1 szt.

 • OPI EDGE SILVER 180 Pilnik OPI - opi_logo.jpg

  Doskonały pilnik OPI Edge Silver 180 wykonany z materiałów o najwyższej jakości, przeznaczony do paznokci żelowych i naturalnych. Idealnie konturuje oraz nadaje kształt.

   

  1 szt.

 • OPI EDGE SILVER 180/400 Pilnik OPI - opi_logo.jpg

  Doskonały pilnik OPI Edge Silver 180/400 wykonany z materiałów o najwyższej jakości, przeznaczony do paznokci żelowych i naturalnych. Idealnie konturuje oraz nadaje kształt.

   

  1 szt.

1 2