Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Pododisc

 • Staleks PODODISC BASE LONG Pododysk metalowy, wydłużony (rozmiar L - 25 mm) Staleks - staleks.jpg

  Staleks PODODisc Base Long o średnicy tarczy 25 mm jest przeznaczona do pedicure frezarkowego. Trzpień o długości 37 mm umożliwia stosowanie tarczy we wszystkich typach frezarek, włącznie z tymi posiadajacymi pochłaniacz pyłu. Staleks PODODisc sprawia, że ​​zabieg na skórę i paznokcie u stóp jest mniej męczący zarówno dla użytkownika, jak i klienta. Doskonały do ​​obrabiania całej powierzchni stopy, miejscowych modzeli na piętach, radzi sobie z szorstką skórą palców. Dodatkowo zastosowanie w Staleks PODODisc  dysków ściernych jednorazowego użytku sprawia, że ​​zabieg jest bezpieczny i higieniczny.

   

  1 szt.

 • Staleks PODODISC BASE LONG Pododysk metalowy, wydłużony (rozmiar M - 20 mm) Staleks - staleks.jpg

  Staleks PODODisc Base Long o średnicy tarczy 20 mm jest przeznaczona do pedicure frezarkowego. Trzpień o długości 37 mm umożliwia stosowanie tarczy we wszystkich typach frezarek, włącznie z tymi posiadajacymi pochłaniacz pyłu. Staleks PODODisc sprawia, że ​​zabieg na skórę i paznokcie u stóp jest mniej męczący zarówno dla użytkownika, jak i klienta. Doskonały do ​​obrabiania całej powierzchni stopy, miejscowych modzeli na piętach, radzi sobie z szorstką skórą palców. Dodatkowo zastosowanie w Staleks PODODisc  dysków ściernych jednorazowego użytku sprawia, że ​​zabieg jest bezpieczny i higieniczny.

   

  1 szt.

 • Staleks PODODISC BASE LONG Pododysk metalowy, wydłużony (rozmiar S - 15 mm) Staleks - staleks.jpg

  Staleks PODODisc Base Long o średnicy tarczy 15 mm jest przeznaczona do pedicure frezarkowego. Trzpień o długości 37 mm umożliwia stosowanie tarczy we wszystkich typach frezarek, włącznie z tymi posiadajacymi pochłaniacz pyłu. Staleks PODODisc sprawia, że ​​zabieg na skórę i paznokcie u stóp jest mniej męczący zarówno dla użytkownika, jak i klienta. Doskonały do ​​obrabiania całej powierzchni stopy, miejscowych modzeli na piętach, radzi sobie z szorstką skórą palców. Dodatkowo zastosowanie w Staleks PODODisc  dysków ściernych jednorazowego użytku sprawia, że ​​zabieg jest bezpieczny i higieniczny.

   

  1 szt.

 • Staleks PODODISC BASE LONG Pododysk metalowy, wydłużony (rozmiar XS - 10 mm) Staleks - staleks.jpg

  Staleks PODODisc Base Long o średnicy tarczy 10 mm jest przeznaczona do pedicure frezarkowego. Trzpień o długości 37 mm umożliwia stosowanie tarczy we wszystkich typach frezarek, włącznie z tymi posiadajacymi pochłaniacz pyłu. Staleks PODODisc sprawia, że ​​zabieg na skórę i paznokcie u stóp jest mniej męczący zarówno dla użytkownika, jak i klienta. Doskonały do ​​obrabiania całej powierzchni stopy, miejscowych modzeli na piętach, radzi sobie z szorstką skórą palców. Dodatkowo zastosowanie w Staleks PODODisc  dysków ściernych jednorazowego użytku sprawia, że ​​zabieg jest bezpieczny i higieniczny.

   

  1 szt.

 • Staleks PODODISC BASE Pododysk metalowy (rozmiar L - 25 mm) Staleks - staleks.jpg

  Staleks PODODisc Base o średnicy tarczy 25 mm jest przeznaczona do pedicure frezarkowego. Trzpień o długości 27 mm umożliwia stosowanie tarczy we wszystkich typach frezarek (nie nadaje sie do frezarek z pochłaniaczem pyłu w rączce). Staleks PODODisc sprawia, że ​​zabieg na skórę i paznokcie u stóp jest mniej męczący zarówno dla użytkownika, jak i klienta. Doskonały do ​​obrabiania całej powierzchni stopy, miejscowych modzeli na piętach, radzi sobie z szorstką skórą palców. Dodatkowo zastosowanie w Staleks PODODisc  dysków ściernych jednorazowego użytku sprawia, że ​​zabieg jest bezpieczny i higieniczny.

   

  1 szt.

 • Staleks PODODISC BASE Pododysk metalowy (rozmiar M - 20 mm) Staleks - staleks.jpg

  Staleks PODODisc Base o średnicy tarczy 20 mm jest przeznaczona do pedicure frezarkowego. Trzpień o długości 27 mm umożliwia stosowanie tarczy we wszystkich typach frezarek (nie nadaje sie do frezarek z pochłaniaczem pyłu w rączce). Staleks PODODisc sprawia, że ​​zabieg na skórę i paznokcie u stóp jest mniej męczący zarówno dla użytkownika, jak i klienta. Doskonały do ​​obrabiania całej powierzchni stopy, miejscowych modzeli na piętach, radzi sobie z szorstką skórą palców. Dodatkowo zastosowanie w Staleks PODODisc dysków ściernych jednorazowego użytku sprawia, że ​​zabieg jest bezpieczny i higieniczny.

   

  1 szt.

 • Staleks PODODISC BASE Pododysk metalowy (rozmiar S - 15 mm) Staleks - staleks.jpg

  Staleks PODODisc Base o średnicy tarczy 15 mm jest przeznaczona do pedicure frezarkowego. Trzpień o długości 27 mm umożliwia stosowanie tarczy we wszystkich typach frezarek (nie nadaje sie do frezarek z pochłaniaczem pyłu w rączce). Staleks PODODisc sprawia, że ​​zabieg na skórę i paznokcie u stóp jest mniej męczący zarówno dla użytkownika, jak i klienta. Doskonały do ​​obrabiania całej powierzchni stopy, miejscowych modzeli na piętach, radzi sobie z szorstką skórą palców. Dodatkowo zastosowanie w Staleks PODODisc dysków ściernych jednorazowego użytku sprawia, że ​​zabieg jest bezpieczny i higieniczny.

   

  1 szt.

 • Staleks PODODISC BASE Pododysk metalowy (rozmiar XS - 10 mm) Staleks - staleks.jpg

  Staleks PODODisc Base o średnicy tarczy 10 mm jest przeznaczona do pedicure frezarkowego. Trzpień o długości 27 mm umożliwia stosowanie tarczy we wszystkich typach frezarek (nie nadaje sie do frezarek z pochłaniaczem pyłu w rączce). Staleks PODODisc sprawia, że ​​zabieg na skórę i paznokcie u stóp jest mniej męczący zarówno dla użytkownika, jak i klienta. Doskonały do ​​obrabiania całej powierzchni stopy, miejscowych modzeli na piętach, radzi sobie z szorstką skórą palców. Dodatkowo zastosowanie w Staleks PODODisc dysków ściernych jednorazowego użytku sprawia, że ​​zabieg jest bezpieczny i higieniczny.

   

  1 szt.

 • Staleks PODODISC DISPOSABLE FILES Nakładki wymienne do pododysku (L/25 mm/100) Staleks - staleks.jpg

  Nakładki wymienne do Staleks Pododisc w gradacji 100. Pasują do pododysku o tarczy w rozmiarze 25 mm.

   

  50 szt.

1 2 3 4