Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Koszty dostawy

Wszystkie zamówione pozycje asortymentu dostarczamy do Państwa za pośrednictwem Poczty Polskiej, kuriera DPD lub systemów paczkomatów InPost. Wszystkie przesyłki wysyłamy tylko i wyłącznie w kartonach, zabezpieczonych firmową taśmą klejącą,  co zapewnia pełne bezpieczeństwo zakupionych produktów w trakcie transportu. Znormalizowane koszty przesyłki (niezależne od ilości zakupionego asortymentu) kształtują się następująco:

 • Kurier DPD, po wcześniejszej przedpłacie - 11,50 zł.
  Czas dostawy: 1 dzień roboczych od daty nadania.
 • Kurier DPD (pobranie) - płatne u kuriera - 13,50 zł.
  Czas dostawy: 1 dzień roboczych od daty nadania.

Przesyłki zrealizowane poprzez Kuriera DPD i InPost wysyłane są codzienie (oprócz świąt, sobót i niedziel). Nasi Klienci otrzymują paczki następnego dnia roboczego. Jeżeli kurier DPD nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem w momencie doręczenia - podejmuje próbę doręczenia w następnym dniu roboczym. W dniu doręczenia wysyłany jest przez firmę kurierską e-mail z informacją o przewidywanym przedziale czasowym doręczenia oraz z numerem kontaktowym telefonu kuriera doręczającego. Bardzo prosimy o wzięcie pod uwagę, że kurier NIE MA OBOWIĄZKU przed dostawą kontaktować się telefonicznie z Odbiorcą - ewentualny kontakt telefoniczny zależy jedynie od jego dobrej woli i podejścia do wykonywania obowiązków służbowych.

 • Paczkomaty InPost 24/7 - 12,00 zł.
  Czas dostawy: 1-2 dni roboczych od daty nadania.
 • Odbiór osobisty (Poznań) (odbiór osobisty w Hurtowni Kosmetycznej Madric, POZNAŃ, ul. Langiewicza 23/U1, wejście od ul. 28 Czerwca 1956 r. - po lewej stronie od sklepu "Stokrotka") - 0,00 zł.
  Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek - 11:00 - 22:00 / sobota-niedziela - nieczynne.
  Czas dostawy: odbiór najpóźniej następnego dnia po złożeniu zamówienia. W większości przypadków zamówienie gotowe jest do odbioru w ciągu godziny.
 • Przy zamówieniach powyżej 250 zł. przesyłka GRATIS! niezależnie od wybranej formy przesyłki i zapłaty (niezależne od ilości zakupionego asortymentu).
 • Jeżeli zamówisz produkt BEZPŁATNA PRZESYŁKA KOSMETYKU !!!przesyłka GRATIS! niezależnie od wybranej formy przesyłki i zapłaty (niezależne od ilości zakupionego asortymentu).

 

Realizujemy również wysyłkę poza granice Polski - Ze względu na duże różnicę kosztów przesyłki w przypadku paczek zagranicznych, nie jesteśmy w stanie zapewnić darmowej dostawy poza granicę Polski po przekroczeniu określonej kwoty zamówienia. Paczki międzynarodowe wysyłamy za pośrednictwem kuriera DPD i UPS.

 

PACZKOMATY InPost 24/7

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Osoba robiąca zakupy przez Internet – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu InPost - otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu InPost numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się. W ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w paczkomacie. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy.

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu InPost, InPost zwróci przesyłkę Nadawcy na jego koszt, pobierając opłatę równą kwocie nadania tej przesyłki.

Jak skorzystać z usługi Paczkomaty InPost 24/7.

Lista lokalizacji Paczkomatów InPost na terenie Polski, z których można odebrać paczki.

Lista oddziałów InPost, z których można odebrać paczki.

Strona główna usługi Paczkomaty InPost 24/7.

 

ŚLEDZENIE PRZESYŁEK

Śledzenie przesyłek przesyłek pobraniowych oraz paczek pocztowych wysłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Śledzenie przesyłek przesyłek pobraniowych oraz paczek pocztowych wysłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej do Wielkiej Brytani. 

(należy podać pełen numer przesyłki otrzymany w e-mail potwierdzającym wysłanie zamówienia).

Śledzenie przesyłek wysłanych za pośrednictwem kuriera DPD.

(należy podać numer przewozowy otrzymany w e-mail/SMS od firmy kurierskiejpotwierdzającym wysłanie zamówienia).

Śledzenie przesyłek w systemie Paczkomaty InPost 24/7.