Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Podologic Acid

 • Farmona PODOLOGIC ACID Progresywny zmiękczający krem-maska do stóp z kwasami AHA i BHA Farmona - farmona_logo.png

  Farmona PODOLOGIC ACID Progresywnie zmiękczający krem-maska do stóp z kwasami AHA i BHA przeznaczony jest do suchej, szorstkiej skóry ze skłonnością do pęknięć, odcisków i modzeli. W swoim działaniu doskonale zmiękcza zrogowaciały naskórek, progresywnie go zozpuszczając. Stymuluje odnowę i regenerację zdrowego naskorka, intensywnie wygładza oraz zmniejsza skłonność do tworzenia się odcisków, modzeli i pęknięć skóry. Farmona PODOLOGIC ACID Progresywnie zmiękczający krem-maska do stóp z kwasami AHA i BHA optymalnie nawilża, rozjaśnia płytkę paznokciową oraz poprawia ogólny wygląd i kondycję skóry stóp.

   

  150 ml

 • Farmona PODOLOGIC ACID Silnie zmiękczająca sól do kąpieli stóp z kwasami AHA i BHA Farmona - farmona_logo.png

  Farmona PODOLOGIC ACID Silnie zmiękczająca sól do kąpieli stóp z kwasami AHA i BHA przeznaczona jest do kąpieli stóp przed zabiegiem podologicznym i pedicure, szczególnie w przypadku problemów z nadmiernym rogowaceniem naskórka, zgrubieniami, bardzo suchą, szorstką i zniszczoną skórą stóp. W swoim działaniu Farmona PODOLOGIC ACID Silnie zmiękczająca sól do kąpieli stóp z kwasami AHA i BHA doskonale oczyszcza i odświeża stopy oraz rozluźnia połączenia między komórkami naskórka dzięki czemu ułatwienie jego mechaniczne usuwanie. Zmiękcza zrogowaciałą skórę jednocześnie dostarczając jej niezbędnych minerałów i mikroelementów. Nawilża i wygładza, przywracając zdrowy wygląd.

   

  1500 g.

 • Farmona PODOLOGIC ACID Żel złuszczający do stóp Farmona - farmona_logo.png

  Farmona Podologic Acid to specjalistyczna linia podologiczna, której działanie zostało oparte o aktywność kwasów owocowych. Farmona Podologic Acid Żel złuszczający do stóp zapewnia wykonanie profesjonalnego pedicure i otrzymanie doskonałych rezultatów w bardzo krótkim czasie, dzięki 44% stężeniu kwasów owocowych AHA. Kosmetyk szczególnie polecany dla silnie zrogowaciałej, szorstkiej, zniszczonej skóry stóp. Także w przypadku skłonności do powstawania modzeli i odcisków. Do stosowania w trakcie zabiegów podologicznych.

   

  75 ml