Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Preparaty do depilacji

 • Depileve DEPI MOUSSE Pianka opóźniająca odrastanie włosów Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Lekka pianka Depileve Depi Mousse wzbogacona ekstraktem z papai i wyciągiem z lukrecji o aktywnym działaniu kojącym oraz mentol, który odświeża i chłodzi skórę. Opóźnia proces odrastania włosa – włos staje się delikatniejszy i cieńszy. Należy stosować codziennie po kąpieli.

   

  200 ml

 • Depileve DERMOBALANCE LOTION Tonik oczyszczający Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Depileve DermoBalance Lotion w sprayu, który oczyszcza skórę, usuwając resztki makijażu, dezodorantu, kremu lub olejków, a następnie oczyszcza ją, aby poprawić przyczepność wosku do skóry. Zalecany jest do małych i wrażliwych obszarów, takich jak twarz, pachy lub okolice bikini. Depileve DermoBalance Lotion działa doskonale przed użyciem wosku. Jego aktywne składniki obejmują mentol, który tonizuje i odświeża skórę; i olej rycynowy o właściwościach antybakteryjnych, który również pomagają odżywić i zmiękczyć skórę. 

   

  220 ml

 • Depileve FOLISAN Preparat na wrastające włosy Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Depileve Folisan to niezawodny produkt zapobiegający wrastaniu włosów oraz eliminujący efekty wszelkich zmian okołomieszkowych wywołanych ich wrastaniem. Jedyny taki produkt kosmetyczny na bazie kwasu salicylowego. Eliminuje niedoskonałości powstałe po depilacji woskiem, a także po goleniu. Należy go stosować zawsze wtedy, gdy po zabiegu na skórze powstają niechciane krostki czy ropne zapalenie mieszków. Kwas salicylowy, ma właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne, przeciwzapalne, antyseptyczne i złuszczające. Jest rozpuszczalny w alkoholu, który jest także składową Depileve  Folisan. Kwas salicylowy należy do beta-hydroksykwasów, w skrócie BHA. Stężenie na poziomie 10-20 % sprawia, że preparat zaczyna mieć właściwości keratolityczne, to znaczy, że jest peelingiem chemicznym. Depileve  Folisan działa przeciwzapalnie i złuszczająco. Wycisza stany zapalne i stopniowo usuwa pozostałości po nim, w tym przebarwienia i suchą skórę. Sprawia, że wrastający włos wydobywa się na powierzchnię skóry. Folisan w wersji roll-on przeznaczony jest do użytku domowego. Depileve  Folisan wspaniale sprawdza się u mężczyzn, którzy często miewają stany zapalne po regularnym goleniu maszynką. Może być także stosowany na chwilowe zmiany bakteryjne i wypryski, w celu ich zdezynfekowania i wysuszenia oraz eliminacji.

   

  150 ml

 • Depileve FOLISERUM Ultra nawilżające serum zapobiegające wrastaniu włosków po depilacji Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Ultra nawilżające serum Depileve Foliserum, które dzięki kremowej formule oraz zawartości koenzymu Q10 i ceramidów idealnie sprawdza się nawet przy bardzo wrażliwej skórze. Zawarty w Depileve Foliserum kwas salicylowy złuszcza i eliminuje martwe komórki na powierzchniowych warstwach naskórka, zapobiegając wrastaniu włosów. W swoim działaniu Depileve Foliserum głęboko regeneruje skórę i odżywia, jednocześnie łagodząc wszelkie podrażnienia, dzięki czemu pomaga szybko przywrócić jej barierę hydrolipidową.

   

  30 ml

 • Depileve INTIMATE FOLISAN Preparat na wrastające włosy (roll-on) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Depileve Intimate Folisan to niezawodny produkt zapobiegający wrastaniu włosów oraz eliminujący efekty wszelkich zmian okołomieszkowych wywołanych ich wrastaniem. Jedyny taki produkt kosmetyczny na bazie kwasu salicylowego. Eliminuje niedoskonałości powstałe po depilacji woskiem, a także po goleniu. Należy go stosować zawsze wtedy, gdy po zabiegu na skórze powstają niechciane krostki czy ropne zapalenie mieszków. Kwas salicylowy, ma właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne, przeciwzapalne, antyseptyczne i złuszczające. Jest rozpuszczalny w alkoholu, który jest także składową Depileve Intimate Folisan. Kwas salicylowy należy do beta-hydroksykwasów, w skrócie BHA. Stężenie na poziomie 10-20 % sprawia, że preparat zaczyna mieć właściwości keratolityczne, to znaczy, że jest peelingiem chemicznym. Depileve Intimate Folisan działa przeciwzapalnie i złuszczająco. Wycisza stany zapalne i stopniowo usuwa pozostałości po nim, w tym przebarwienia i suchą skórę. Sprawia, że wrastający włos wydobywa się na powierzchnię skóry. Folisan w wersji roll-on przeznaczony jest do użytku domowego. Depileve Intimate Folisan wspaniale sprawdza się u mężczyzn, którzy często miewają stany zapalne po regularnym goleniu maszynką. Może być także stosowany na chwilowe zmiany bakteryjne i wypryski, w celu ich zdezynfekowania i wysuszenia oraz eliminacji.

   

  8 ml

 • Depileve MILK CLEANSER (2) Mleczko oczyszczające po depilacji Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Mleczko oczyszczające Depileve Milk Cleanser z nagietkiem oraz faktorem UV8 dla każdego rodzaju skóry. W swoim działaniu intensywnie nawilża i pielęgnuje skórę po woskowaniu, delikatnie usuwając pozostałości wosku. Zawarty w Depileve Milk Cleanser wyciąg z nagietka nawilża skórę i działa przeciwzapalnie oraz kojąco na podrażniony naskórek. Wyciąg z owsa odżywia skórę.

   

  500 ml

 • Depileve OIL CLEANSER (3) Olejek oczyszczający po depilacji (350 ml) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Oczyszczający olejek z hydroazulenem Depileve Oil Cleanser dla każdego rodzaju skóry. Oliwka usuwa pozostałości wosku po depilacji, nawilża i odżywia skórę. Idealna dla skóry suchej. 

   

  350 ml

 • Depileve OIL CLEANSER (3) Olejek oczyszczający po depilacji (500 ml) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Oczyszczający olejek z hydroazulenem Depileve Oil Cleanser dla każdego rodzaju skóry. Oliwka usuwa pozostałości wosku po depilacji, nawilża i odżywia skórę. Idealna dla skóry suchej. 

   

  500 ml

 • Depileve PRE BASE (1) Żel oczyszczający przed depilacją (200 ml) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Żel oczyszczający skórę przed depilacją Depileve Pre Base, który doskonale usuwa resztki makijażu, dezodorantów, balsamów. Poprawia przyczepność wosku do włosów, a nie do skóry.

   

  200 ml

1 2