Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Preparaty do depilacji

 • Depileve FOLIFREE Zestaw do trwałego usuwania włosów Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Depileve Folifree to przełomowe rozwiązanie do trwałego usuwania włosów, które nie opiera się na technologii laserowej. ten naturalny i rewolucyjny system zapewnia doskonałe rezultaty porównywalne z laserem ale Produkt jest przeznaczony do stosowania w warunkach gabinetowych i domowych po woskowaniu, paście cukrowej, nitkowaniu lub pęsecie. Folifree celuje w nową komórkę włosową u podstawy pustego mieszka włosowego zapobiegając duplikacji komórek. Mieszki włosowe stają się nieaktywne w ciągu 6 godzin od podania preparatu. Z czasem włosy stają się słabsze a następnie przestają odrastać.

   

  2 x 50 ml

 • Depileve FOLISAN Preparat na wrastające włosy Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Depileve Folisan to niezawodny produkt zapobiegający wrastaniu włosów oraz eliminujący efekty wszelkich zmian okołomieszkowych wywołanych ich wrastaniem. Jedyny taki produkt kosmetyczny na bazie kwasu salicylowego. Eliminuje niedoskonałości powstałe po depilacji woskiem, a także po goleniu. Należy go stosować zawsze wtedy, gdy po zabiegu na skórze powstają niechciane krostki czy ropne zapalenie mieszków. Kwas salicylowy, ma właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne, przeciwzapalne, antyseptyczne i złuszczające. Jest rozpuszczalny w alkoholu, który jest także składową Depileve  Folisan. Kwas salicylowy należy do beta-hydroksykwasów, w skrócie BHA. Stężenie na poziomie 10-20 % sprawia, że preparat zaczyna mieć właściwości keratolityczne, to znaczy, że jest peelingiem chemicznym. Depileve  Folisan działa przeciwzapalnie i złuszczająco. Wycisza stany zapalne i stopniowo usuwa pozostałości po nim, w tym przebarwienia i suchą skórę. Sprawia, że wrastający włos wydobywa się na powierzchnię skóry. Folisan w wersji roll-on przeznaczony jest do użytku domowego. Depileve  Folisan wspaniale sprawdza się u mężczyzn, którzy często miewają stany zapalne po regularnym goleniu maszynką. Może być także stosowany na chwilowe zmiany bakteryjne i wypryski, w celu ich zdezynfekowania i wysuszenia oraz eliminacji.

   

  150 ml

 • Depileve FOLISCRUB Cukrowy peeling do ciała Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Depileve Foliscrub to cukrowy peeling do ciała - Lekki kosmetyk o przyjemnym zapachu stworzono dla wszystkich rodzajów skóry. Naturalne składniki aktywne wspomagają złuszczanie skóry oraz intensywnie ją nawilżają. Stosowanie produktu po zabiegach depilacji pomaga skutecznie zapobiegać wrastaniu włosków. Wskazany u osób, u których regularnie pojawiają się stany zapalne po depilacji. Pomaga złuszczyć przebarwienia i zapobiega rogowaceniu mieszków włosowych. Cukier kokosowy doskonale pielęgnuje skórę, a dzięki zawartości witamin (C, E, B6, B12) i minerałów (wapń, magnez, potas, żelazo, fosfor oraz jod) oraz dodatkowej dawce witaminy E chroni skórę przed szkodliwym wpływem wolnych rodników oraz utratą wilgoci. Uelastycznia, rozjaśnia i pomaga pozbyć się przebarwień na skórze. Głęboko nawilża i nawadnia naskórek. Peeling Depileve Foliscrub należy stosować po depilacji, gruba ziarnistość cukru zawartego w składzie produktu jest odpowiednia do skóry po zabiegu woskowania. Skóra pozostaje miękka, ma gładką teksturę, a włoski nie wrastają.

   

  150 ml

 • Depileve INTIMATE FOLISAN Preparat na wrastające włosy (roll-on) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Depileve Intimate Folisan to niezawodny produkt zapobiegający wrastaniu włosów oraz eliminujący efekty wszelkich zmian okołomieszkowych wywołanych ich wrastaniem. Jedyny taki produkt kosmetyczny na bazie kwasu salicylowego. Eliminuje niedoskonałości powstałe po depilacji woskiem, a także po goleniu. Należy go stosować zawsze wtedy, gdy po zabiegu na skórze powstają niechciane krostki czy ropne zapalenie mieszków. Kwas salicylowy, ma właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne, przeciwzapalne, antyseptyczne i złuszczające. Jest rozpuszczalny w alkoholu, który jest także składową Depileve Intimate Folisan. Kwas salicylowy należy do beta-hydroksykwasów, w skrócie BHA. Stężenie na poziomie 10-20 % sprawia, że preparat zaczyna mieć właściwości keratolityczne, to znaczy, że jest peelingiem chemicznym. Depileve Intimate Folisan działa przeciwzapalnie i złuszczająco. Wycisza stany zapalne i stopniowo usuwa pozostałości po nim, w tym przebarwienia i suchą skórę. Sprawia, że wrastający włos wydobywa się na powierzchnię skóry. Folisan w wersji roll-on przeznaczony jest do użytku domowego. Depileve Intimate Folisan wspaniale sprawdza się u mężczyzn, którzy często miewają stany zapalne po regularnym goleniu maszynką. Może być także stosowany na chwilowe zmiany bakteryjne i wypryski, w celu ich zdezynfekowania i wysuszenia oraz eliminacji.

   

  8 ml

 • Depileve MILK CLEANSER (2) Mleczko oczyszczające po depilacji Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Mleczko oczyszczające Depileve Milk Cleanser z nagietkiem oraz faktorem UV8 dla każdego rodzaju skóry. W swoim działaniu intensywnie nawilża i pielęgnuje skórę po woskowaniu, delikatnie usuwając pozostałości wosku. Zawarty w Depileve Milk Cleanser wyciąg z nagietka nawilża skórę i działa przeciwzapalnie oraz kojąco na podrażniony naskórek. Wyciąg z owsa odżywia skórę.

   

  500 ml

 • Depileve OIL CLEANSER (3) Olejek oczyszczający po depilacji (350 ml) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Oczyszczający olejek z hydroazulenem Depileve Oil Cleanser dla każdego rodzaju skóry. Oliwka usuwa pozostałości wosku po depilacji, nawilża i odżywia skórę. Idealna dla skóry suchej. 

   

  350 ml

 • Depileve OIL CLEANSER (3) Olejek oczyszczający po depilacji (500 ml) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Oczyszczający olejek z hydroazulenem Depileve Oil Cleanser dla każdego rodzaju skóry. Oliwka usuwa pozostałości wosku po depilacji, nawilża i odżywia skórę. Idealna dla skóry suchej. 

   

  500 ml

 • Depileve PRE BASE (1) Żel oczyszczający przed depilacją (200 ml) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Żel oczyszczający skórę przed depilacją Depileve Pre Base, który doskonale usuwa resztki makijażu, dezodorantów, balsamów. Poprawia przyczepność wosku do włosów, a nie do skóry.

   

  200 ml

 • Depileve PRE BASE (1) Żel oczyszczający przed depilacją (500 ml) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Żel oczyszczający skórę przed depilacją Depileve Pre Base, który doskonale usuwa resztki makijażu, dezodorantów, balsamów. Poprawia przyczepność wosku do włosów, a nie do skóry.

   

  500 ml

1 2