Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Omegi, żyletki i skarpele

 • Solingen ŻYLETKI DO OMEGI Solingen - solingen.jpg

  Komplet 10 szt. wysokiej jakości żyletek do omegi firmy SolingenRozmiar standardowy.

   

  10 szt.

   

   

 • Progline OMEGA FP107 (ścinak do pięt) Progline - progline.jpg

  Progline Omega - ścinak do pięt - wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, dzięki czemu można je wielokrotnie dezynfekować i sterylizować. Progline Omega idealnie usunie zrogowaciały naskórek, a także wygładzi powierzchnię stóp. Idealnie sprawdzi się do wykonywania zabiegu pedicure w profesjonalnym gabinecie jak i w zaciszu domowym.

   

  1 szt.

 • Swann-Morton OSTRZE do skalpela nr 20 Swann-Morton - swann-morton.jpg

  Wymienne ostrze chirurgiczne, jałowe, jednorazowego użytku nr 20 wykorzystywane są przy zabiegach inwazyjnych. Znajdują zastosowanie w zabiegach podologicznych do ścinania zrogowaciałego naskórka. Ostrze sterylne, pakowane pojedynczo w folie.

   

  1 szt.

   

   

 • Swann-Morton OSTRZE do skalpela nr 21 Swann-Morton - swann-morton.jpg

  Wymienne ostrze chirurgiczne, jałowe, jednorazowego użytku nr 21 wykorzystywane są przy zabiegach inwazyjnych. Znajdują zastosowanie w zabiegach podologicznych do ścinania zrogowaciałego naskórka. Ostrze sterylne, pakowane pojedynczo w folie.

   

  1 szt.

   

   

 • Uchwyt do skalpela nr 4

  Uchwyt do skalpela nr 4 wykorzystywany podczas zabiegów do trzymania ostrza skalpeli. Trzonek do skalpela składa się karbowanej rękojeści oraz uchwytu do mocowania ostrza skalpela. Narzędzie ma lekko zaokrąglone i stępione brzegi rękojeści, dzięki temu dłuższa praca z nim nie stanowi większego problemu dla dłoni. Długość : 135 mm

   

  1 szt.

   

   

 • Swann-Morton OSTRZE do skalpela nr 11 Swann-Morton - swann-morton.jpg

  Wymienne ostrze chirurgiczne, jałowe, jednorazowego użytku nr 11 wykorzystywane są przy zabiegach inwazyjnych. Znajdują zastosowanie w zabiegach podologicznych do ścinania zrogowaciałego naskórka. Ostrze sterylne, pakowane pojedynczo w folie.

   

  1 szt.

   

   

 • Swann-Morton OSTRZE do skalpela nr 12 Swann-Morton - swann-morton.jpg

  Wymienne ostrze chirurgiczne, jałowe, jednorazowego użytku nr 12 wykorzystywane są przy zabiegach inwazyjnych. Znajdują zastosowanie w zabiegach podologicznych do ścinania zrogowaciałego naskórka. Ostrze sterylne, pakowane pojedynczo w folie. Ostrze pasuje do uchwytu nr 3.

   

  1 szt.

   

   

 • Swann-Morton OSTRZE do skalpela nr 19 Swann-Morton - swann-morton.jpg

  Wymienne ostrze chirurgiczne, jałowe, jednorazowego użytku nr 19 wykorzystywane są przy zabiegach inwazyjnych. Znajdują zastosowanie w zabiegach podologicznych do ścinania zrogowaciałego naskórka. Ostrze sterylne, pakowane pojedynczo w folie. Ostrze pasuje do uchwytu nr 4.

   

  1 szt.

   

   

 • Swann-Morton OSTRZE do skalpela nr 22 Swann-Morton - swann-morton.jpg

  Wymienne ostrze chirurgiczne, jałowe, jednorazowego użytku nr 22 wykorzystywane są przy zabiegach inwazyjnych. Znajdują zastosowanie w zabiegach podologicznych do ścinania zrogowaciałego naskórka. Ostrze sterylne, pakowane pojedynczo w folie. Ostrze pasuje do uchwytu nr 4.

   

  1 szt.

   

   

1 2