Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Frezy diamentowe

 • Hairplay FREZ diamentowy (FD151) Hairplay - hairplay.jpg

  Najwyższej jakości frez diamentowy Hairplay. Kulka o średnicy 1,4 mm. Wykorzystywany do usuwania naskórka z paznokci, jak również do wykonania wgłębień w żelu bądź w akrylu. Przydatny również do pracy przy odciskach. Można sterylizować w autoklawie.

   

  1 szt.

   

   

 • Hairplay FREZ diamentowy (FD153) Hairplay - hairplay.jpg

  Najwyższej jakości frez diamentowy Hairplay. Kulka o średnicy 0,9 mm. Wykorzystywany do usuwania naskórka z paznokci, jak również do wykonania wgłębień w żelu bądź w akrylu. Przydatny również do pracy przy odciskach. Można sterylizować w autoklawie.

   

  1 szt.

   

   

 • Hairplay FREZ diamentowy (FD17) Hairplay - hairplay.jpg

  Najwyższej jakości frez diamentowy Hairplay. Wąski walec. Wykorzystywany do zlifowania zrogowaceń  na podeszwie stopy, wyrównywania  brzegów i spodów paznokci oraz miejscowej obróbki bocznych wałów paznokci stóp. Można sterylizować w autoklawie.

   

  1 szt.

   

   

 • Hairplay FREZ diamentowy (FD18) Hairplay - hairplay.jpg

  Najwyższej jakości frez diamentowy Hairplay. Kształt "płomień", drobnoziarnisty. Wykorzystywany do usuwaniu zgrubiałych skórek z boku paznokcia oraz czyszczeniu paznokci “od spodu”. Pomocny przy aplikacjach żelowych oraz akrylowych oraz do opracowania wrastających paznokci. Można sterylizować w autoklawie.

   

  1 szt.