Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Pędzle do makijażu

 • Bikor BRUSH BIKOR BLACK OSLO Bikor - logo_bikor.jpg

  Luksusowy pędzel bikor Brush Bikor Black Oslo typu Kabuki z wyjątkowo elastycznego włosia karbonowego stworzony z myślą o podkładzie OSLO. Niezwykła gęstość warstw włosia sprawia, że pędzel wypełnia wszystkie nierówności skóry, takie jak pory i zmarszczki. Jest niezastąpiony jeśli chcesz uzyskać fenomenalnie gładką cerę. Pędzel nadaje się też do konturowania. Pędzel Brush Bikor Black Oslo możesz zamknąć w praktycznym, a zarazem eleganckim etui i mieć go zawsze przy sobie. Nie osiągniesz profesjonalnego efektu bez profesjonalnych narzędzi.

   

  1 szt.

 • Bikor BRUSH BIKOR EGYPTISCHE ERDE Bikor - logo_bikor.jpg

  Dla osiągnięcia niepowtarzalnego efektu skóry muśniętej słońcem firma Bikor stworzyła pędzel idealnie nadający się do aplikacji kultowego produktu Bikor Ziemia Egipska. Zaokrąglony kształt pozwala na równomierną aplikację. Precyzja jaką daje pędzel Brush Bikor Egyptische Erde pozwoli Ci na stopniowanie produktu delikatnymi warstwami, aż do osiągnięcia oczekiwanego efektu. Nie osiągniesz profesjonalnego efektu bez profesjonalnych narzędzi.

   

  1 szt.

 • Bikor PRO BRUSH 1 FOR EGYPTISCHE ERDE Bikor - logo_bikor.jpg

  Niezwykle miękkie i gęste warstwy włosia Raccon dają możliwość niesamowicie przyjemnej i prostej aplikacji. Ze względu na kształt pędzel Bikor Pro Brush 1 For Egyptische Erde idealnie nadaje się do równomiernej aplikacji bronzera, co pozwala w kilka sekund osiągnąć efekt naturalnej opalenizny. Nie osiągniesz profesjonalnego efektu bez profesjonalnych narzędzi.

   

  1 szt.

 • Bikor PRO BRUSH 10 EYE LINER Bikor - logo_bikor.jpg

  Pędzel Bikor Pro Brush 10 Eye Liner z ekstra cienkimi, naturalnymi włóknami umożliwia precyzyjną, jednolitą aplikację produktu. Perfekcyjne narzędzie do kreowania fantazyjnych kresek od naturalnych po dramatyczne. Nie osiągniesz profesjonalnego efektu bez profesjonalnych narzędzi.

   

  1 szt.

 • Bikor PRO BRUSH 11 COMPACT POWDER Bikor - logo_bikor.jpg

  Precyzyjny pędzel z włosia nylonowego Bikor Pro Brush 11 Compact Powder idealnie sprawdzi się podczas kryzysowych sytuacji gdy Twój makijaż wymaga poprawki. Jego unikalny kształt perfekcyjnie rozprowadzi podkład nawet w trudno dostępnych miejscach : wokół nosa, ust i oczu. Nie osiągniesz profesjonalnego efektu bez profesjonalnych narzędzi.

   

  1 szt.

 • Bikor PRO BRUSH 12 COMPACT POWDER Bikor - logo_bikor.jpg

  Niezawodny pędzel Bikor Pro Brush N°12 Compact Powder z nylonowego włosia do perfekcyjnej aplikacji podkładu. Niezawodny kształt pędzla pozwala na osiągnięcie pełnego krycia i idealnie gładkiej cery. Aplikowany w ten sposób podkład staje się niewidoczny, a Twoja skóra pozostaje nieskazitelna przez cały dzień. Nie osiągniesz profesjonalnego efektu bez profesjonalnych narzędzi.

   

  1 szt.

 • Bikor PRO BRUSH 13 HENNA Bikor - logo_bikor.jpg

  Podkreśl, wypełnij i nadaj kształt brwiom. Pędzel Bikor Pro Brush 13 Henna z nylonowego włókna o niezwykle precyzyjnej końcówce, daje możliwość kreowania wymarzonych brwi dla spektakularnego spojrzenia. Nie osiągniesz profesjonalnego efektu bez profesjonalnych narzędzi.

   

  1 szt.

 • Bikor PRO BRUSH 14 EYELINER Bikor - logo_bikor.jpg

  Ścięty pędzel Bikor Pro Brush 14 Eyeliner z naturalnego włosia do kreowania ostrych i precyzyjnych linii. Jak żaden inny podkreśli Twoje spojrzenie. Unikalny kształt pozwala dotrzeć niesamowicie blisko do linii rzęs i tym samym w dowolny sposób modelować oko. Zaprojektowany do nieskazitelnej aplikacji eyelinera, cieni oraz produktów do brwi. Nie osiągniesz profesjonalnego efektu bez profesjonalnych narzędzi.

   

  1 szt.

 • Bikor PRO BRUSH 15 EYELINER Bikor - logo_bikor.jpg

  Ścięty pędzel Bikor Pro Brush 15 Eyeliner z naturalnego włosia do kreowania ostrych i precyzyjnych linii. Jak żaden inny podkreśli Twoje spojrzenie, unikalny kształt pozwala dotrzeć niesamowicie blisko do linii rzęs i tym samym w dowolny sposób modelować oko. Zaprojektowany do nieskazitelnej aplikacji eyelinera, cieni oraz produktów do brwi. Nie osiągniesz profesjonalnego efektu bez profesjonalnych narzędzi.

   

  1 szt.

1 2 3