Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Pincety do stylizacji rzęs

 • Lena Lashes PINCETA 40° zakrzywiona 016 Gold Lena Lashes - lllogo.jpg

  Zakrzywiona złota pęseta Lena Lashes 40' to narzędzie niezastąpione podczas pracy przy metodach objętościowych. Ergonomiczna rączka pozwala także na precyzyjne podnoszenie i aplikację rzęs metodą 1:1. Zakrzywiona pęseta Lena Lashes 40' to pęseta tytanowa, którą wykonano z najwyższej jakości stali nierdzewnej J1/410, HRC° (twardość) 43° - 45°. Piękny projekt i wykonanie sprawiają, że jest to jedno z najczęściej wybieranych narzędzi do salonów kosmetycznych, ponieważ dzięki niemu stylistki nadają rzęsom piękny kształt, przez co klientki mogą cieszyć się magnetycznym spojrzeniem.

   

  1 szt.

 • Lena Lashes PINCETA 45° zakrzywiona 012 Gold Lena Lashes - lllogo.jpg

  Złota zakrzywiona pęseta Lena Lashes 45' jest idealna do metod objętościowych, w których podczas zabiegu naturalne rzęsy klientki uzupełnia się kilkoma rzęsami wykonanymi z syntetycznych włókien. W zależności od wybranego sposobu możesz ją wykorzystać zarówno do metody 2:1, 3:1, a nawet 4:1. Sprawdzi się także podczas wykonywania zabiegu metodą 1:1. Praca z nią jest łatwa i przyjemna, a Ty jesteś w stanie szybko uzyskać spektakularną objętość, nawet jeśli rzęsy klientki są cienkie i rzadkie, ponieważ prezentowany model perfekcyjnie leży w dłoni. Nic zatem dziwnego, że wykorzystanie prezentowane pęsety szybko zyskuje popularność. Złota zakrzywiona pęseta Lena Lashes 45' wykonana została tytanu — najwyższej jakości stali nierdzewnej o twardości J1/410, HRC° 43° - 45°. Precyzyjne wykonanie sprawia, że pęseta jest nie tylko elegancka, ale przede wszystkim skuteczna w działaniu. Nic zatem dziwnego, że zyskała ogromną popularność i jest chętnie wybierana do profesjonalnych salonów kosmetycznych. Materiał, z jakiego ją wykonano dodatkowo pozwala na bezproblemowe utrzymanie jej w czystości.

   

  1 szt.

 • Lena Lashes PINCETA 85° zakrzywiona 014 Gold Lena Lashes - lllogo.jpg

  Zakrzywiona pod kątem 85° pęseta Lena Lashes to narzędzie niezbędne przy każdej stylizacji rzęs, które pozwoli skutecznie stworzyć kępki. Model ten można skutecznie wykorzystać podczas metod objętościowych, które obecnie cieszą się ogromną popularnością. Wybierając tę pęsetę, jesteś w stanie uzyskać zadowalające efekty, które docenią Twoje klientki, bez względu na to, czy zależy im na naturalnym wyglądzie rzęs, czy na bardziej spektakularnym efekcie. Tytanowa złota zakrzywiona pęseta Lena Lashes 85' została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która wyróżnia się twardością J1/410, HRC° 43° - 45°. Precyzja wykonania tego modelu pozwala mieć pewność, że będzie ona skuteczna w działaniu. Złoty kolor z wygrawerowaną nazwą producenta podkreśla natomiast elegancję narzędzia. Dzięki temu, że pęseta została wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej, bez obaw można ją dezynfekować i sterylizować, dzięki czemu można mieć pewność, że proponowany asortyment będzie bezpieczny dla klientki i skutecznie podniesie standardy higieny w Twoim salonie.

   

  1 szt.

 • Lena Lashes PINCETA prosta 009 Gold Lena Lashes - lllogo.jpg

  Złota prosta pęseta Lena Lashes 009  to typ, który sprawdzi się idealnie podczas stylizacji rzęs. Dzięki niej jesteś w stanie manipulować kępkami rzęs w taki sposób, aby szybko i bez zbędnych problemów wykonać stylizację rzęs. Wybierając ten produkt możesz skutecznie wykonać przedłużanie rzęs metodą 1:1, a także metodą objętościową. Lena Lashes prosta 009 to produkt tytanowy, który wykonano z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Na tle innych wyróżnia się twardością - J1/410, HRC° 43° - 45°. Stal nierdzewna. Na rękojeści wygrawerowana nazwa producenta, co sprawia, że pęseta do rzęs Lena Lashes jest wyjątkowym produktem, który wybierają wymagające stylistki. Wysokiej jakości stal nierdzewna pozwala na skuteczne dezynfekowanie i sterylizowanie produktu, co przekłada się na pewność, że podczas każdego zabiegu jest on bezpieczny dla klientki. Warto mieć na uwadze, że każda pęseta do rzęs Lena Lashes jest zapakowana w eleganckie opakowanie, które podkreśla styl tego produktu do przedłużania sztucznych rzęs. Nic zatem dziwnego, że chętnie wybierają ją wymagające stylistki, które prowadzą profesjonalne salony kosmetyczne, w jakich dostępne są usługi na najwyższym poziomie.

   

  1 szt.

 • Lena Lashes PINCETA prosta 010 Gold Lena Lashes - lllogo.jpg

  Pęseta prosta złota Lena Lashes 010 to niezawodne narzędzie, dzięki któremu wykonasz profesjonalny zabieg przedłużania rzęs. Prosta końcówka umożliwia skuteczną separację naturalnych włosków. Pewny chwyt pozwoli Ci skutecznie przeprowadzić stylizację rzęs za pomocą metody 1:1 lub metod objętościowych oraz kępek. Dzięki nim skutecznie oddzielisz każdą naturalną rzęsę przed przystąpieniem do klejenia sztucznych włosków, a tym samym skutecznie przygotujesz się do stylizacji zapewniającej Twoim klientkom spektakularne spojrzenie. Tytanowa pęseta Lena Lashes  prosta 010 to narzędzie wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jej cechy szczególne, które wymieniliśmy wyżej powodują, że zdecydowanie wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku. Niebywałą twardość - J1/410, HRC° 43° - 45° zapewnia jej starannie dobrany surowiec. Stal nierdzewna została pokryta złotą powłoką, dzięki czemu pęseta prezentuje się niezwykle stylowo, co dla wyjątkowych stylistek jest niezwykle ważne. Dodatkowo można ją skutecznie dezynfekować i sterylizować, co przekłada się na bezpieczeństwo Twoich klientek. Dodatkowym atutem prezentowanej pęsety jest jej eleganckie opakowanie, które podkreśla jej wyjątkowość. Sprawia ono, że nawet leżąc na półce, pęseta prezentuje się doskonale, stając się zarówno użytkowym, jak i ozdobnym elementem wyposażenia salonu kosmetycznego.

   

  1 szt.

 • Lena Lashes PINCETA prosta 011 Gold Lena Lashes - lllogo.jpg

  Wybierając pęsetę prostą Lena Lashes 011, musisz zastanowić się, w jakim celu wykorzystasz to narzędzie. Jego głównym zadaniem będzie dokładne oddzielenie naturalnych rzęs, do których doklejane będą sztuczne rzęsy lub kępki. Dzięki jej ostrzu dobrze przygotujesz rzęsy do stylizacji. Zapakowana w eleganckie pudełko prosta pęseta do stylizacji rzęs Lena Lashes doskonale sprawdzi się podczas stylizacji rzęs. Prosta pęseta Lena Lashes 011 w kolorze złota to tytanowe narzędzie, które wykonano z najwyższej jakości stali nierdzewnej. To, co wyróżnia ją na tle innych narzędzie dostępnych na rynku to twardość J1/410, HRC° 43° - 45°. Stal nierdzewna, którą wykorzystano do produkcji pęsety została pokryta złotą powłoką, dzięki czemu narzędzie prezentuje się bardzo elegancko. Wysoka jakość produktów pozwala skutecznie dezynfekować i sterylizować pęsetę, dzięki czemu można ją wielokrotnie wykorzystać i jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo swoim Klientkom.

   

  1 szt.

 • Lena Lashes PINCETA Volume 015 Gold Lena Lashes - lllogo.jpg

  Pęseta Lena LasheVolume 015 wyróżnia się doskonale zaprojektowanym profilem, który pozwala skutecznie i stabilnie chwytać sztuczne rzęsy. Narzędzie jest na tyle uniwersalne, że z powodzeniem można wykorzystać ją do pracy technikami klasycznymi (np. 1:1), jak i metodami objętościowymi, np. 2:1 czy 4:1, co oznacza, że do jednej naturalnej rzęsy przykleja się kilka sztucznych. Metody objętościowe są chętnie wybierane przez Panie, którym zależy na osiągnięciu spektakularnego efektu i przyciągającego spojrzenia. Pęseta Lena Lashes Volume 015 to tytanowe narzędzie, które wykonano z najwyższej jakości stali nierdzewnej wyróżniającej się twardością J1/410, HRC° 43° - 45°. Powierzchnia narzędzia została pokryta złotą powłoką, która nadaje mu eleganckiego wyglądu. Stal nierdzewna sprawia, że pęseta ma właściwości antystatyczne i dodatkowo można ją sterylizować i dezynfekować. Działania te pozwalają na to, aby jedno narzędzie wykorzystywać przez wiele lat, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo swoim klientkom.

   

  1 szt.

 • Lena Lashes PINCETA zagięta 013 Gold Lena Lashes - lllogo.jpg

  Zagięta pinceta Lena Lashes 013 do stylizacji rzęs pozwala skutecznie przedłużać rzęsy metodą objętościową. Wszystko za sprawą idealnie wyprofilowanej końcówki, która ułatwia chwytanie sztucznych rzęs oraz pozwala na dokładne rozdzielenie naturalnych włosków. Na tle innych wyróżnia się ergonomicznym kształtem oraz specjalną konstrukcją, które pozwalają stylistce używać jej komfortowo podczas zabiegów. Choć stylistki wykorzystują ją zazwyczaj do metod objętościowych, sprawdzi się także podczas wykonywania stylizacji 1:1. Pęseta Lena Lashes zagięta 013 w kolorze złota to narzędzie tytanowe, do którego produkcji użyto najwyższej jakości stali nierdzewnej o twardości J1/410, HRC° 43° - 45°. Cała pęseta została dodatkowo pokryta złotą powłoką, która sprawia, że produkt jest niezwykle elegancki i poza właściwościami użytkowymi wyróżnia się także niebanalnym designem. Każda stylistka, która posiada ją w swoi m zestawie podkreślają, że produkt jest prawdziwą ozdobą salonu. Pęseta, dzięki swojej budowie posiada właściwości antystatyczne. Dodatkowo możliwość skutecznego czyszczenia w autoklawie sprawia, że jest bezpieczna dla klientek i może być wykorzystywana przez wiele lat.

   

  1 szt.