Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Wosk roll-on (z szeroką rolką)

 • Depileve ALOE VERA ROSIN Wosk roll-on aloesowy (z szeroką rolką) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Wosk Depileve Aloe Vera Rosin o płynnej teksturze pozwala na łatwą i supercienką aplikację. Jest idealny do szybkich i efektywnych zabiegów na dużych obszarach, takich jak nogi, ręce, plecy czy klatka piersiowa. Wosk jest nakładany na skórę cieniutką warstwą i usuwany za pomocą papierowych pasków. Wkłady są jednorazowe, co gwarantuje higienę i bezpieczeństwo podczas zabiegu depilacji. Format roll-on pozwala precyzyjnie nakładać odpowiednią ilość produktu za pomocą rolki, dzięki czemu wosk jest bardzo wydajny. Woski mają wymienne nakładki, które zmienia się dla każdej klientki, co zapewnia higienę i ekonomiczne korzystanie z produktów – aż do ostatniej kropli. 

   

  100 g.

 • Depileve ALOE VERA WAX Wosk roll-on aloesowy NG (z szeroką rolką) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Wosk nowej generacji Depileve Aloe Vera Wax zawiera pochodne kalafonii sosnowej. Jego płynna tekstura ułatwia szybką i supercienką aplikację. Jest idealny do szybkich i efektywnych zabiegów na dużych obszarach, takich jak nogi, ręce, plecy czy klatka piersiowa. Zawiera ekstrakt z aloesu. Wosk jest nakładany na skórę cieniutką warstwą i usuwany za pomocą papierowych pasków. Wkłady są jednorazowe, co gwarantuje higienę i bezpieczeństwo podczas zabiegu depilacji. Format roll-on pozwala precyzyjnie nakładać odpowiednią ilość produktu za pomocą rolki, dzięki czemu wosk jest bardzo wydajny.  Woski mają wymienne nakładki, które zmienia się dla każdej klientki, co zapewnia higienę i ekonomiczne korzystanie z produktów – aż do ostatniej kropli. 

   

  100 g.

 • Depileve BRONZE WAX FOR MEN Wosk roll-on brązowy NG (z szeroką rolką) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Wosk Depileve Bronze Wax o kremowej konsystencji, stworzony do włosów grubych i głęboko osadzonych. Rekomendowany zarówno dla mężczyzn i kobiet. W składzie zawiera kwas salicylowy, który działa antyseptycznie, zapobiega zapaleniu okołomieszkowemu. Wzbogacony o olej z żeńszenia który rewitalizuje i regeneruje skórę. Ma właściwości tonizujące i jest przeciwutleniaczem.

   

  100 g.

 • Depileve CHOCOLATE WAX NG Wosk roll-on czekoladowy (z szeroką rolką) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Wosk nowej generacji Depileve Chocolate Wax zawiera pochodne kalafonii sosnowej. Ten czekoladowy wosk odżywia i chroni nawet najbardziej wrażliwą skórę. Ekstrakt z kakaowca nadaje mu piękny zapach i głęboko nawilża skórę. Polecany do depilacji dużych obszarów (nogi, plecy, klatka piersiowa, ręce). Wosk jest nakładany na skórę cieniutką warstwą i usuwany za pomocą papierowych pasków. Wkłady są jednorazowe, co gwarantuje higienę i bezpieczeństwo podczas zabiegu depilacji. Format roll-on pozwala precyzyjnie nakładać odpowiednią ilość produktu za pomocą rolki, dzięki czemu wosk jest bardzo wydajny. Woski mają wymienne nakładki, które zmienia się dla każdej klientki, co zapewnia higienę i ekonomiczne korzystanie z produktów – aż do ostatniej kropli. 

   

  100 g.

 • Depileve CIRE BLEU Wosk roll-on NG (z szeroką rolką) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Wosk Depileve Cire Bleu w nowej  formule Bio-Based. Charakteryzuje się eleganckim błękitnym kolorem i kremową konsystencją. Wszechstronny wosk o maksymalnej przyczepności do włosów, pozostawiający skórę miękką w dotyku. Średnia konsystencja sprawia, że wosk Depileve Cire Bleu jest uniwersalny, łatwy w aplikacji nawet na wrażliwą skórę. Wysoka jakość żywic na bazie biologicznej nadaje woskowi plastyczność i większą skuteczność. Nie pozostawia osadów na skórze. Wosk do stosowania na ciepło do zabiegu depilacji paskowej. Rekomendowany do stosowania na ciało, szczególnie na duże obszary.

   

  100 g.

 • Depileve COMFORT BLACK WAX Wosk roll-on (z szeroką rolką) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Depileve Comfort Black Wax to wosk z nową formułą Bio-Based. Ten wszechstronny wosk o kremowej konsystencji  charakteryzuje się maksymalną przyczepnością do włosów. Jest wyjątkowo skuteczny i delikatny dla skóry i środowiska. Średnia konsystencja (ani za gęsta, ani za cienka) sprawia, że jest to uniwersalny wosk, który łatwo się nakłada, nawet na wrażliwą skórę. Wysoka jakość żywic na bazie biologicznej nadaje woskowi plastyczność i większą skuteczność. Nie pozostawia resztek na skórze. Czarny, elegancki kolor sprawia, że wosk Depileve Comfort Black Wax jest idealny do depilacji mężczyzn. Wosk do stosowania na ciepło do zabiegu depilacji paskowej. Rekomendowany do stosowania na ciało, szczególnie na duże obszary.

   

  100 g.

 • Depileve CRYSTAL MARINE WAX Wosk roll-on krystaliczny (z szeroką rolką) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Hipoalergiczny wosk krystaliczny Depileve Crystal Marine Wax nie zawiera kalafonii, stąd też może być stosowany u osób z alergią na żywice. Polecany dla wrażliwej i alergicznej skóry. Dzięki dodatkowi hydrolizowanego kolagenu morskiego ma gładką i przyjemną teksturę. Wosk jest nakładany na skórę cieniutką warstwą i usuwany za pomocą papierowych pasków. Wkłady są jednorazowe, co gwarantuje higienę i bezpieczeństwo podczas zabiegu depilacji. Format roll-on pozwala precyzyjnie nakładać odpowiednią ilość produktu za pomocą rolki, dzięki czemu wosk jest bardzo wydajny. Woski mają wymienne nakładki, które zmienia się dla każdej klientki, co zapewnia higienę i ekonomiczne korzystanie z produktów – aż do ostatniej kropli. 

   

  100 g.

 • Depileve KARITE BUTTER WAX Wosk roll-on masło karite NG (z szeroką rolką) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Wosk nowej generacji Depileve Karite Butter Wax zawiera pochodne kalafonii sosnowej. Zawiera dodatek masła karite, które odżywia i chroni nawet najbardziej suchą i wrażliwą skórę. To roślinne masło tworzy na jej powierzchni ochronną barierę, zapobiegającą podrażnieniom i łuszczeniu się naskórka. Wosk jest nakładany na skórę cieniutką warstwą i usuwany za pomocą papierowych pasków. Wkłady są jednorazowe, co gwarantuje higienę i bezpieczeństwo podczas zabiegu depilacji. Format roll-on pozwala precyzyjnie nakładać odpowiednią ilość produktu za pomocą rolki, dzięki czemu wosk jest bardzo wydajny. Woski mają wymienne nakładki, które zmienia się dla każdej klientki, co zapewnia higienę i ekonomiczne korzystanie z produktów – aż do ostatniej kropli. Wosk do stosowania na ciepło do zabiegu depilacji paskowej. Polecany dla suchej i wrażliwej skóry.

   

  100 g.

 • Depileve NATURAL PINE ROSIN Wosk roll-on naturalny (z szeroką rolką) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Wosk Depileve Natural Pine Rosin o płynnej teksturze i wysokiej przyczepności. Nie zawiera dodatków zapachowych i aromatów, dzięki czemu minimalizuje ryzyko alergii i podrażnienia. Polecany dla wszystkich rodzajów skóry i na każdy obszar ciała. Wosk jest nakładany na skórę cieniutką warstwą i usuwany za pomocą papierowych pasków. Wkłady są jednorazowe, co gwarantuje higienę i bezpieczeństwo podczas zabiegu depilacji. Format roll-on pozwala precyzyjnie nakładać odpowiednią ilość produktu za pomocą rolki, dzięki czemu wosk jest bardzo wydajny. Woski mają wymienne nakładki, które zmienia się dla każdej klientki, co zapewnia higienę i ekonomiczne korzystanie z produktów – aż do ostatniej kropli. 

   

  100 g.

1 2