Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Skin Scrub

 
 • Farmona SKIN SCRUB ALMOND FLOWER Peeling do ciała i stóp z ekstraktem z migdałów Farmona - farmona_logo.png

  Wyjątkowo pachnący peeling cukrowo-solny do ciała i stóp Farmona Skin Scrub Almond Flower, zawierający naturalne drobinki złuszczające. Przeznaczony dla skór suchych, wymagających regeneracji i wygładzenia. Pozostawia skórę aksamitną w dotyku, ujędrnioną i uelastycznioną. Stopy stają się gładkie, zregenerowane, oczyszczone i odżywione. W swoim działaniu Farmona Skin Scrub Almond Flower gwarantuje skuteczne złuszczenie zrogowaciałego naskórka, wygładzenie, nawilżenie, ujędrnienie i oczyszczenie skóry. Następuje poprawa jej kondycji i kolorytu.

   

  500 g.

 • Farmona SKIN SCRUB AROMATIC PLUM Peeling do ciała i stóp z ekstraktem z śliwki Farmona - farmona_logo.png

  Wyjątkowo pachnący peeling cukrowo-solny do ciała i stóp Farmona Skin Scrub Aromatic Plum, zawierający naturalne drobinki złuszczające. Przeznaczony dla skór suchych, wymagających regeneracji i wygładzenia. Pozostawia skórę aksamitną w dotyku, ujędrnioną i uelastycznioną. Stopy stają się gładkie, zregenerowane, oczyszczone i odżywione. W swoim działaniu Farmona Skin Scrub Aromatic Plum gwarantuje skuteczne złuszczenie zrogowaciałego naskórka, wygładzenie, nawilżenie, ujędrnienie i oczyszczenie skóry. Następuje poprawa jej kondycji i kolorytu.

   

  500 g.

 • Farmona SKIN SCRUB EXTRACT PEAR Peeling do ciała i stóp z ekstraktem z gruszki Farmona - farmona_logo.png

  Wyjątkowo pachnący peeling cukrowo-solny do ciała i stóp Farmona Skin Scrub Extract Pear o zapachu gruszki, zawierający naturalne drobinki złuszczające. Przeznaczony dla skór suchych, wymagających regeneracji i wygładzenia. Pozostawia skórę aksamitną w dotyku, ujędrnioną i uelastycznioną. Stopy stają się gładkie, zregenerowane, oczyszczone i odżywione. W swoim działaniu Farmona Skin Scrub Extract Pear gwarantuje skuteczne złuszczenie zrogowaciałego naskórka, wygładzenie, nawilżenie, ujędrnienie i oczyszczenie skóry. Następuje poprawa jej kondycji i kolorytu.

   

  500 g.

 • Farmona SKIN SCRUB FOREST FRUITS Peeling do ciała i stóp z ekstraktem z owoców leśnych Farmona - farmona_logo.png

  Wyjątkowo pachnący peeling cukrowo-solny do ciała i stóp Farmona Skin Scrub Forest Fruits o zapachu owoców leśnych, zawierający naturalne drobinki złuszczające. Pobudza mikrokrążenie skóry, zapewniając jej idealne odżywienie i nawilżenie. Peeling idealnie złuszcza zrogowaciały naskórek na skórze stóp, pozostawiając je gładkie w dotyku. W swoim działaniu Farmona Skin Scrub Forest Fruits gwarantuje skuteczne złuszczenie zrogowaciałego naskórka, wygładzenie, nawilżenie, ujędrnienie i oczyszczenie skóry. Następuje poprawa jej kondycji i kolorytu.

   

  500 g.

 • Farmona SKIN SCRUB PEONY ESSENCE Peeling do ciała i stóp z ekstraktem z piwonii Farmona - farmona_logo.png

  Wyjątkowo pachnący peeling cukrowo-solny do ciała i stóp Farmona Skin Scrub Peony Essence o zapachu piwonii, zawierający naturalne drobinki złuszczające. Przeznaczony dla skór suchych, wymagających regeneracji i wygładzenia. Pozostawia skórę aksamitną w dotyku, ujędrnioną i uelastycznioną. Stopy stają się gładkie, zregenerowane, oczyszczone i odżywione. W swoim działaniu Farmona Skin Scrub Peony Essence gwarantuje skuteczne złuszczenie zrogowaciałego naskórka, wygładzenie, nawilżenie, ujędrnienie i oczyszczenie skóry. Następuje poprawa jej kondycji i kolorytu.

   

  500 g.

 • Farmona SKIN SCRUB PURE VANILLA Peeling do ciała i stóp z ekstraktem z wanilią Farmona - farmona_logo.png

  Wyjątkowo pachnący peeling cukrowo-solny do ciała i stóp Farmona Skin Scrub Pure Vanilla, zawierający naturalne drobinki złuszczające. Dzięki zawartości naturalnych drobinek złuszczających poprawia penetrację skóry na przyjęcie kolejno aplikowanych preparatów. Skóra ciała zostaje odpowiednio nawilżona, oczyszczona i natłuszczona, a skóra stóp zostaje zregenerowana i gładka w dotyku. W swoim działaniu Farmona Skin Scrub Extract Pear gwarantuje skuteczne złuszczenie zrogowaciałego naskórka, wygładzenie, nawilżenie, ujędrnienie i oczyszczenie skóry. Następuje poprawa jej kondycji i kolorytu.

   

  500 g.