Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

ProbioBalance (probiotyki)

 • ProbioBalance BACILLUS COAGULANS DENTAL Mikroflora jamy ustnej Aliness - aliness.jpg

  Probiotyk ProbioBALANCE Bacillus Coagulans Dental zawiera w swoim składzie 10 mld żywych komórek bakterii Bacillus Coagulans w formie przyjaznych kapsułek do ssania o smaku miętowym.

   

  90 szt.

 • ProbioBalance BIFIDOBACTERIUM BALANCE Aliness - aliness.jpg

  ProbioBALANCE Bifidobacterium Balance zawiera mix pięciu szczepów bakterii z rodziny Bifidobacterium - 10 miliardow bakterii w każdej kapsułce. Każda bakteria została pokryta podwójną warstwą lipidową zapewniającą skuteczną barierę i umożliwiającą bezpieczne przechodzenie bakterii przez kwaśne środowisko żołądka, aby dotrzeć do jelit w nienaruszonym stanie.

   

  30 szt.

 • ProbioBalance BIFIDOBACTERIUM FORTE BALANCE Aliness - aliness.jpg

  ProbioBALANCE Bifidobacterium Forte Balance zawiera mix pięciu szczepów bakterii z rodziny Bifidobacterium - 20 miliardow bakterii w każdej kapsułce. Każda bakteria została pokryta podwójną warstwą lipidową zapewniającą skuteczną barierę i umożliwiającą bezpieczne przechodzenie bakterii przez kwaśne środowisko żołądka, aby dotrzeć do jelit w nienaruszonym stanie.

   

  60 szt.

 • ProbioBalance FORTE Aliness - aliness.jpg

  ProbioBALANCE Forte zawiera mix 13 szczepów bakterii, które przyczyniają się do prawidlowego funkcjonowania jelit - 60 miliardów bakterii w każdej kapsułce. Każda bakteria została pokryta podwójną warstwą lipidową zapewniającą skuteczną barierę i umożliwiającą bezpieczne przechodzenie bakterii przez kwaśne środowisko żołądka, aby dotrzeć do jelit w nienaruszonym stanie. 

   

  30 szt.

 • ProbioBalance IBS BALANCE Aliness - aliness.jpg

  ProbioBALANCE IBS Balance zawiera mix czterech szczepów bakterii, które przyczyniają się do prawidlowego funkcjonowania jelit - 10 miliardow bakterii w każdej kapsułce. Każda bakteria została pokryta podwójną warstwą lipidową zapewniającą skuteczną barierę i umożliwiającą bezpieczne przechodzenie bakterii przez kwaśne środowisko żołądka, aby dotrzeć do jelit w nienaruszonym stanie. ProbioBALANCE IBS Balance zawiera opatentowana postać BIFIFOS W11 Bifidobacterium longum W11. BIFIFOS W11 jest odporny na antybiotyk Rifaksymina - najbardziej popularny antybiotyk na układ pokarmowy. Jest to jedyny produkt na rynku zawierający taki szczep bakterii. Dodatkowo BIFIFOS W11 w trakcie fermentacji wytwarza proteinową powłokę osłaniającą komórkę. Zapewnia to ochronę przed warunkami zewnętrznymi, czyli jest naturalnie otoczkowany.

   

  30 szt.

 • ProbioBalance KIDS BALANCE Aliness - aliness.jpg

  ProbioBALANCE Kids Balance zawiera specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii dedykowane dzieciom, już od pierwszego roku życia - 10 szczepów, 5 miliardów bakterii w każdej kapsułce. Każda bakteria została pokryta podwójną warstwą lipidową zapewniającą skuteczną barierę i umożliwiającą bezpieczne przechodzenie bakterii przez kwaśne środowisko żołądka, aby dotrzeć do jelit w nienaruszonym stanie. 

   

  30 szt.

 • ProbioBalance MAN BALANCE Aliness - aliness.jpg

  ProbioBALANCE Man Balance zawiera specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii dedykowane mężczyznom - 13 szczepów, 20 miliardów bakterii w każdej kapsułce. Każda bakteria została pokryta podwójną warstwą lipidową zapewniającą skuteczną barierę i umożliwiającą bezpieczne przechodzenie bakterii przez kwaśne środowisko żołądka, aby dotrzeć do jelit w nienaruszonym stanie. 

   

  30 szt.

 • ProbioBalance SACCHAROMYCES BOULARDII Liofilizowane drożdżaki Aliness - aliness.jpg

  ProbioBALANCE Saccharomyces Boulardii (S. cerevisiae) DBVPG 6763  to szczep drożdżaków w opatentowanej postaci BIOOTIC. Produkt jest biorównoważny z popularnym produktem na rynku zawierającym Saccharomyces Bualardi. Suplement zawiera 5 miliardów drożdżaków w każdej kapsułce.

   

  30 szt.

 • ProbioBalance SPORT & FITNESS Aliness - aliness.jpg

  ProbioBALANCE Sport & Fitness zawiera mix 14 szczepów bakterii, które przyczyniają się do prawidlowego funkcjonowania jelit - 30 miliardów bakterii w każdej kapsułce. Każda bakteria została pokryta podwójną warstwą lipidową zapewniającą skuteczną barierę i umożliwiającą bezpieczne przechodzenie bakterii przez kwaśne środowisko żołądka, aby dotrzeć do jelit w nienaruszonym stanie. 

   

  30 szt.

1 2