Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

DUO ACRYLGEL

 • NeoNail DUO ACRYLGEL BRUSH Pędzelek do Duo Acrylgel NeoNail - neonail.jpg

  NeoNail Duo Acrylgel Brush to profesjonalne narzędzie z dwoma praktycznymi końcówkami pozwoli przedłużyć oraz wymodelować płytkę paznokcia innowacyjnym produktem NeoNail Duo Acrylgel. Na dwustronny pędzelek składa się metalowa łopatka (umożliwia bezpośrednie nałożenie produktu na paznokcie. Jest to nieco dłuższa, płaska końcówka – daje precyzję i komfort podczas wykonywania zabiegów manicure) oraz wysokiej jakości pędzel, który ułatwia rozciągnięcie NeoNail Duo Acrylgel na płytce paznokcia i zbudowanie odpowiedniego kształtu. Zbite i właściwie ścięte włosie nadaje się do rozprowadzania produktu. Pędzelek posiada ochronne osłonki, jest estetyczny, świetnie sprawdzi się w salonie kosmetycznym. 

   

  1 szt.

 • NeoNail DUO ACRYLGEL PERFECT CLEAR (7 g.) NeoNail - neonail.jpg

  NeoNail Duo Acrylgel to nowość, która zrewolucjonizuje świat manicure. Nowa forma produktu stanowi innowacyjne rozwiązanie – połączenie wytrzymałości akrylu oraz lekkości i elastyczności żelu. NeoNail Duo Acrylgel posiada gęstą konsystencję dzięki czemu nie spływa na skórki. Pozwala na wykonanie zarówno przedłużenia jak i modelowania paznokci. Przedłużać możemy z jego pomocą do pięciu paznokci jednocześnie, bez obawy o przemieszczanie się produktu na płytce paznokciowej. Otrzymamy dzięki NeoNail Duo Acrylgel'u trwałe stylizacje – paznokcie będą bardzo odporne na uszkodzenia.

   

  7 g.

 • NeoNail DUO ACRYLGEL TIPS Formy/Tipsy Duo AcrylGel NeoNail - neonail.jpg

  Formy NeoNail Duo Acrylgel Tips to przełomowa metoda przedłużania i modelowania paznokci, którą wykorzystasz z rewolucyjnym NeoNail Duo Acrylgel'emNeoNail Duo Acrylgel Tips zapewniają  możliwość wielokrotnego ich użytku - formy ściągniesz po utwardzeniu stylizacji i zastosujesz ponownie. Formy NeoNail Duo Acrylgel Tips pozwolą na dużo sprawniejsze i równie efektowne wykonanie zabiegu manicure. Są elastyczne i trwałe dzięki czemu podczas ściągania i aplikacji nie musisz martwić się o uszkodzenie. Dzięki właściwie wyprofilowanej formie, uzyskasz perfekcyjną płytkę. Gdy NeoNail Duo Acrylgel wyleje się z formy nie martw się - wystarczy nadmiar produktu usunąć zamoczonym w cleanerze pędzelkiem. Metoda Acrylgel ta nie wymaga dużych umiejętności, polecamy ją również początkującym stylistkom paznokci.

   

  zestaw (100 szt.)