Losowe produkty
-
Staleks PODODISC DISPOSABLE FILES Nakładki wymienne do pododysku (S/15 mm/80)
Nakładki wymienne do Staleks Pododisc w gradacji 80. Pasują do pododysku o tarczy w rozmiarze 15 mm.
50 szt.
-
Yodeyma TRANSPARENCIA
Yodeyma Transparencia to kwiatowo - wodne nuty zapachowe, które przywołują czystość i witalność. Nadają pewności siebie. Perfum o kwiatowo - wodnej nucie zapachowej. Yodeyma Transparencia to świeży zapach dla urzekającej kobiety.
100 ml
-
Gosh VELVET TOUCH LIPLINER (NOUGAT) Wodoodporna kredka do ust (011)
Konturówka do ust Gosh Velvet Touch Lipliner jest fantastycznie napigmentowana, łatwa w aplikacji, a dodatkowo jest wodoodporna. Zapobiega wylewaniu się pomadki poza kontur ust, sprawiając, że usta wyglądają perfekcyjnie. Może być używana samodzielnie, jako pomadka, jeśli poszukujemy matowego koloru o dużej trwałości. Bez substancji zapachowych.
1.2g.
-
Semilac BASE Baza do lakierów hybrydowych
Transparentna baza Semilac Base przeznaczona jest do stosowania na naturalną płytkę paznokcia. Zwiększa przyczepność lakieru hybrydowego do naturalnej płytki paznokciowej. Jest bardzo wydajna, wystarczy nakładać cienkie warstwy Semilac Base. Zostawia lepką warstwę dyspersyjną.
7 ml
-
Norel (Dr Wilsz) ANTI-AGE MOISTURIZING AND FIRMING CREAM SPF 15 Krem nawilżająco - ujędrniający SPF 15 (DK031)
Lekki krem Norel (Dr Wilsz) Anti-Age Krem nawilżająco - ujędrniający przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery dojrzałej, wymagającej odżywienia i regeneracji. Norel (Dr Wilsz) Anti-Age Krem nawilżająco - ujędrniający jest nowoczesnym kosmetykiem na dzień, w którym zastosowano wysoki stopień fotoprotekcji SPF 15, tworzy na powierzchni skóry delikatny film natłuszczający. Optymalnie nawilża, zmiękcza i ujędrnia dojrzałą skórę.
50 ml
-
Ella Bache MAGISTRAL NIGHT CREAM BLANC DE TEINT 15,3% Krem rozjaśniający na noc (VE18018)
Kosmeceutyk Ella Bache Magistral Night Cream Blanc De Teint 15,3% rozjaśniający i odnawiający skórę podczas snu. Badania kliniczne wykazały wzrost poziomu rozjaśnienia i wygładzenia skóry o ponad 70%. Zawiera opatentowany składnik z odmiany białych pomidorów - bezbarwne karotenoidy. Krem zawiera kwasy takie jak mlekowy, jabłkowy i cytrynowy oraz papainę, które rozluźniają połączenia międzykomórkowe i pomagają w rozjaśnieniu przebarwień oraz wygładzaniu naskórka. Dzięki zawartości oleju z orzechów ryżowych i ekstraktu z zielonej herbaty Ella Bache Magistral Night Cream Blanc De Teint 15,3% łagodzi podrażnienia skórne, głęboko nawilża oraz zapobiega odparowywaniu wody z naskórka ochraniając przy tym skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Krem przez zawartość witaminy C i E posiada także wysokie właściwości antyoksydacyjne, zapobiegające starzeniu się skóry.
50 ml
-
Semilac NO3 OVAL Pędzelek do zdobień
Owalny, płaski pędzelek do zdobień Semilac, przeznaczony do nakładania większych ilości produktu, cieniowania i tworzenia strukturalnych zdobień.
1 szt.
-
Staleks SMART 10/3 Nożyczki kosmetyczne
Wygoda, praktyczność, jakość to główne wyróżniki narzędzia Staleks . Nożyczki do paznokci Staleks Smart 10/3 spełniają wszystkie kluczowe cechy: są wykonane ze stali medycznej, są odporne na korozję dzięki polerowaniu pastą GOI oraz ręcznie ostrzone. Ostrza nożyczek są lekko zakrzywione, aby dopasować się do kształtu paznokcia. Rozmiar pierścionków jest klasyczny, znany większości użytkowników.
1 szt.
-
Apis ENZYMATIC FACE WASHING POWDER Enzymatyczny puder do mycia twarzy (53905)
Puder enzymatyczny do mycia twarzy Apis Enzymatic Face Washing Powder, który w kontakcie z wodą zmienia się w delikatną piankę. Doskonale eliminuje zanieczyszczenia na powierzchni skóry i redukuje wydzielanie sebum. Zawiera enzym papainę, który delikatnie złuszcza zrogowaciałą warstwę naskórka, wyrównuje koloryt, pomaga zwalczyć stany zapalne i przyspiesza procesy odnowy skóry. Dodatkowo ekstrakt z ananasa bogaty w witaminy A, C i enzymy proteolityczne (bromelinę) o działaniu przeciwzapalnym. Idealnie wygładza, nawilża, nadaje skórze zdrowy wygląd i blask. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
80 g.