Losowe produkty
-
Bielenda Professional HYALURONIC FACE TONER Hialuronowy tonik do twarzy
Bielenda Professional Hyaluronic Face Toner dla każdego rodzaju cery. Doskonale tonizuje i odświeża skórę, przywracając jej naturalne pH. Koi i łagodzi podrażnienia oraz wmaga oddychanie wewnątrzkomórkowe.
500 ml
-
Thalgo BB CREAM ILLUMINATING MULTI-PERFECTION (NATURAL) Rozświetlający wielofunkcyjny krem BB - odcień naturalny (VT17012)
Morski, upiększający Thalgo BB Cream Illuminating Multi-Perfection nowej generacji z efektem krycia BB kremu, łączy zalety bazy, podkładu i preparatu nawilżającego. Błyskawicznie spełnia wszystkie wymagania skóry: wygładza wszelkie niedoskonałości, dodaje blasku, wyrównuje koloryt. Formuła kremu Thalgo BB Cream Illuminating Multi-Perfection została wzbogacona o kompleks rozświetlających pigmentów, który niczym technologia „airbrush” błyskawicznie niweluje niedoskonałości, takie jak: zmarszczki, zaczerwienienie, przebarwienia, zapewnia skórze zdrowy i promienny wygląd, usuwa oznaki zmęczenia. Obecność kompleksu Seve Marine nasyca skórę wodą i zapewnia optymalny poziom nawilżenia przez cały dzień, a cukry zawarte w czerwonej mikro-aldze wygładzają skórę. Kompleks Sun’Ytol z czerwonej algi (patent Thalgo) - połączenie filtrów przeciwsłonecznych SPF15 - chroni skórę przed negatywnym działaniem słońca. Lekka i komfortowa konsystencja Thalgo BB Cream Illuminating Multi-Perfection idealnie wtapia się w skórę, nadając natychmiastowy efekt pięknej i matowej skóry. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, niekomedogenny, trwały - nie wymaga poprawek w ciągu dnia, poprawia kondycję/wygląd skóry w 4 tygodnie.
40 ml
-
Professional Cosmetics ARTECOLOR CONDITIONER Balsam do włosów farbowanych (1000 ml)
Balsam do włosów farbowanych Professional Cosmetics ArteColor Conditioner z proteinami jedwabiu oraz keratyną, do stosowania bezpośrednio po zabiegu farbowania włosów. W swoim działaniu Professional Cosmetics ArteColor Conditioner skutecznie zamyka łuski włosowe i neutralizuje alkaliczne środowisko.
1000 ml
-
Motyl Pro FREZ diamentowy do skórek (W102)
Najwyższej jakości frez diamentowy Motyl Pro do skórek. Wymiary głowicy: Ø 2,1 mm, wysokość 2,1 mm. Maksymalne obroty: 40 000 obr./ min.
1 szt.
-
Farmona FILLER & LIFTING LIFTING MILK FOR MAKE-UP REMOVAL Mleczko liftingujące do demakijażu
Lekkie mleczko do demakijażu twarzy, szyi i dekoltu a także oczu i ust Farmona Filler & Lifting Lifting Milk for Make-Up Removal polecany do każdego rodzaj skóry, szczególnie skóry suchej, wiotkiej, mało elastycznej.. Skutecznie oczyszcza skórę pozostawiając skórę miękką i aksamitną w dotyku, optymalnie nawilża i wygładza. Pielęgnuje hydrolipidowy płaszcz ochronny naskórka. Redukuje oznaki starzenia. Natychmiastowo poprawia wygląd skóry.
500 ml
-
MadRic KUPON PREZENTOWY na zakupy w sklepie MadRic.pl za kwotę 450 zł.
Kupon prezentowy na zakupy w sklepie internetowym - ważny bezterminowo, upoważniający do jednorazowego zakupu produktów z całego asortymentu dostępnego w sklepie internetowym MadRic.pl Dokonując zakupu otrzymują Państwo wydrukowany kupon z unikalnym kodem, który należy wpisać podczas składania zamówienia. Od wartości zamówienia zostanie wówczas odjęta kwota nominału kuponu prezentowego.
1 szt. / 450 zł.
-
Lena Lashes VOLUME Rzęsy - CC / 0.05 / 7 mm
Rzęsy Lena Lashes Volume produkowane są ręcznie z najwyższej jakości włókien, przez co są sprężyste, odporne na odkształcenia oraz zmienne warunki atmosferyczne. Rzęsy Lena Lashes Volume opierają się na całkiem nowym, innowacyjnym materiale, dzięki temu są idealne do metod objętościowych. Rzęsy posiadają klastyczny profil, naturalny odcień czerni i delikatnie matowe wykończenie. Zwężają się na całej powierzchni, od nasady aż po same końce. Są jeszcze bardziej puszyste i delikatne, dające uczucie luksusu. Lena Lashes Volume wspaniale komponują się z rzęsami naturalnymi, są elastyczne i gładkie. Stworzysz z nich przepiękne wachlarze, dzięki którym Twoje stylizacje osiągną spektakularne efekty. Rzęsy Lena Lashes Volume umieszczone są na 2 mm taśmie z klejem, która trzyma je delikatnie, nie powodując problemów z ich odklejaniem. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę zastosowaliśmy całkiem nową formułę paska, na którym umieszczone są rzęsy. Dzięki temu paski można odklejać i przyklejać w łatwy i czysty sposób.
CC / 0.05 / 7 mm
-
OPI GelColor SUZI WITHOUT A PADDLE Żel kolorowy (GCF88)
OPI GelColor to delikatny kolorowy żel do paznokci, do wykonania trwałego manicure'u. OPI GelColor jest najnowszą generacją żelu, bazującą na przełomowych osiągnięciach w chemii polimerów. Jego innowacyjność polega na tym, że w odróżnieniu od lakieru hybrydowego czy innych rodzajów żelu, przepuszcza wilgoć, która jest niezbędna dla zdrowej kondycji paznokci. Dodatkowo, OPI GelColor nie wiąże się mocno z płytką paznokciową, dzięki czemu jej nie niszczy. Lekka formuła żelu o drobnych molekułach daje cudowną łatwość zarówno aplikacji OPI GelColor, jak i jego usuwania. OPI GelColor charakteryzuje się brylantowym połyskiem, jakiego nie uzyska się żadną inną metodą.
15 ml
-
Apis PROTECTIVE FACE CREAM SPF30 Krem ochronny do twarzy SPF30 (53925)
Krem Apis Protective Face Cream SPF30 o ulepszonej formule i lekkiej konsystencji, która szybko się wchłania. Opracowany na bazie kapsułkowanych i mineralnych filtrów UVA/UVB (SPF 30), które chronią przed fotostarzeniem i wysuszeniem skóry. Dodatkowo zawiera masło shea, które doskonale regeneruje, odżywia i zabezpiecza skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Kwas hialuronowy naturalnego pochodzenia zapobiega utracie wody i nawilża skórę. Wzbogacony olejem winogronowym i słonecznikowym, ekstraktem z aloesu, witaminą E intensywnie wzmacnia i uelastycznia.
100 ml