Losowe produkty
-
Charmine Rose ROSA DAMASCENA MICELLAR WATER Różana woda micelarna (GH0250)
Różana woda micelarna Charmine Rose Damascena Micellar Water do oczyszczania skóry oraz demakijażu oczu, ust i twarzy. Polecana do każdego rodzaju skóry, szczególnie suchej, dojrzałej, wrażliwej i naczynkowej.
200 ml
-
Lena Lashes VOLUME Rzęsy - D / 0.07 / 14 mm
Rzęsy Lena Lashes Volume produkowane są ręcznie z najwyższej jakości włókien, przez co są sprężyste, odporne na odkształcenia oraz zmienne warunki atmosferyczne. Rzęsy Lena Lashes Volume opierają się na całkiem nowym, innowacyjnym materiale, dzięki temu są idealne do metod objętościowych. Rzęsy posiadają klastyczny profil, naturalny odcień czerni i delikatnie matowe wykończenie. Zwężają się na całej powierzchni, od nasady aż po same końce. Są jeszcze bardziej puszyste i delikatne, dające uczucie luksusu. Lena Lashes Volume wspaniale komponują się z rzęsami naturalnymi, są elastyczne i gładkie. Stworzysz z nich przepiękne wachlarze, dzięki którym Twoje stylizacje osiągną spektakularne efekty. Rzęsy Lena Lashes Volume umieszczone są na 2 mm taśmie z klejem, która trzyma je delikatnie, nie powodując problemów z ich odklejaniem. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę zastosowaliśmy całkiem nową formułę paska, na którym umieszczone są rzęsy. Dzięki temu paski można odklejać i przyklejać w łatwy i czysty sposób.
D / 0.07 / 14 mm
-
Declare BODY CARE SILKY SOFT BODY CREAM Jedwabisty krem do ciała (735)
Jedwabisty krem do ciała Declare Body Care Silky Soft Body Cream intensywnie odżywia wymagającą skórę, wygładza ją i nawilża. Moc składników z żurawiny chroni skórę przed szkodliwymi wpływami środowiska naturalnego i wolnymi rodnikami. Declare Body Care Silky Soft Body Cream dla zadbanej, jedwabiście miękkiej skóry
200 ml
-
Motyl Pro FREZ kamienny (KPZ2)
Doskonałej jakości ceramiczny kamień ścierny. Poprzez strukturę drobnoziarnistą idealny do szlifowania wszelkich tworzyw sztucznych. Maksymalne obroty: 30 000 obr./ min.
1 szt.
-
Kabos GELIKE CABARET Lakier hybrydowy
Kabos GeLike to innowacyjna linia lakierów hybrydowych, charakteryzująca się nieinwazyjną formułą. Dlatego też jest idealna dla wrażliwej, problematycznej oraz skłonnej do uczuleń płytki paznokcia. Kabos GeLike to doskonałe połączenie cech lakierów tradycyjnych ze składnikami światłoutwardzalnymi - jest łagodny dla płytki paznokcia, zarówno w przypadku aplikacji jak i usuwania. Idealny zarówno dla profesjonalistów jak i osób, które wykonują manicure hybrydowy w domu. Lakiery hybrydowe Kabos Gelike to wyjątkowe bezpieczeństwo stosowania, łatwość aplikacji i doskonały efekt przez długi czas.
5 ml
-
Envie DAILY SHINE CONDITIONER NO RISE Odżywka do włosów z ekstraktem z kokosa (500 ml)
Wyjątkowy, lekki balsam do włosów Envie Daily Shine Conditioner No Rinse - bez spłukiwania - wzbogacony o witaminę B5, pantenol, aminokwasy oraz naturalne ekstrakty i oleje, głęboko nawilża, rewitalizuje i chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
500 ml
-
Semilac PINK DOLL Lakier hybrydowy (033)
Lakier hybrydowy Semilac łączy w sobie właściwości lakieru do paznokci i żelu, gwarantując tym samym bardzo trwały i modny manicure. Lakier hybrydowy Semilac zawiera w swojej formule specjalne pigmenty, które zapewniają najwyższą jakość koloru i trwałe wykończenie. Lakier hybrydowy Semilac przeznaczony jest do użytku zarówno profesjonalnego, jak i domowego. Dzięki łatwej aplikacji i wysokiej trwałości spełnia on oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Wybierając lakier hybrydowy Semilac dajesz znać, że Twoim priorytetem jest najwyższa jakość produktu.
7 ml
-
Thalgo SOURCE MARINE REVITALISING NIGHT CREAM Rewitalizujący krem na noc REFILL (VT20014)
Krem Thalgo Source Marine Revitalising Night Cream o miękkiej, przyjemnie otulającej konsystencji, który w trakcie nocnego wypoczynku zapewnia skórze regeneracyjne działanie. Morska formuła, zawierająca bogaty w mangan kompleks Seve Bleue w połączeniu z kapsułkowanym morskim wapniem pomaga uzupełnić zapasy wody w skórze oraz stymuluje działania naprawcze podczas snu, tworząc na powierzchni skóry otulającą woalkę dla maksymalnego efektu penetracji składników aktywnych oraz ochronie przed utratą wody.
50 ml
-
Norel (Dr Wilsz) ACTIVE ANTI-WRINKLE EYE CREAM Aktywny krem przeciwzmarszczkowy pod oczy (PZ222)
Krem pod oczy Norel Active Anti-Wrinkle Eye Cream Growth Factors & Astaxanthin dla skóry dojrzałej 60+. Unikalna formuła oparta na 2% BIO-placencie (5 czynników wzrostu) i astaksantynie aktywuje wzrost komórek i stymuluje biosyntezę pro-kolagenu I. Dzięki Norel Active Anti-Wrinkle Eye Cream Growth Factors & Astaxanthin skóra wokół oczu staje się bardziej gęsta, jędrna i rozświetlona, a zmarszczki płytsze.
30 ml