Losowe produkty
-
Itely Hairfashion AQUARELY Farba do włosów 5NF (naturalny chłodny jasny brąz) 5.01
Profesjonalna farba do włosów z nanopigmentami Itely Hairfashion Aquarely o 5-ciokrotnie zmniejszonej zawartości amoniaku w stosunku do tradycyjnych farb (amoniak nie jest zastąpiony innym alkalizatorem). Dzięki temu farba Itely Hairfashion Aquarely działa bardzo delikatnie na włos - na skutek małej alkaliczności farby pigment przenika w głąb włosa przy lekko uchylonych łuskach włosowych, co nie wpływa na pogorszenie kondycji włosa. Dzięki zastosowaniu technologii łączenia się pigmentu z włóknami keratynowymi struktury włosa, farba Itely Hairfashion Aquarely charakteryzuje się wysoką trwałością koloru do odrostów. Farba Itely Hairfashion Aquarely nie wypłukuje się selektywnie tj. poszczególne kolory podstawowe nie wypłukują się w różnym tempie, zmieniając zasadniczo kolor włosów farbowanych. Otrzymujemy 100% krycie siwych włosów bez konieczności stosowania dodatku natur.
100 ml
-
Gosh DEXTREME FOUNDATION - IVORY Kryjący podkład do twarzy (002)
Kryjący podkład Gosh Dextreme Foundation ukrywa i minimalizuje wszelkie niedoskonałości (cienie pod oczami, przebarwienia, drobne zmarszczki itp.). Dzięki matowemu, satynowemu wykończeniu stanowi idealną bazę dla wszystkich rodzajów makijażu. Po użyciu Gosh Dextreme Foundation skóra pozostaje gładka i bez skazy przez cały dzień. Podkłąd jest idealny dla typów cery od normalnej do tłustej. Bezzapachowy. Produkt wegański.
30 ml
-
Charmine Rose ROSA DAMASCENA MASK Maska kremowa z olejkiem róży damasceńskiej (P-GH0762)
Maska kremowa z olejkiem róży damasceńskiej Charmine Rose Damascena Mask silnie nawilża oraz wzmacnia funkcje bariery skórnej. Spowalnia procesy starzenia się skóry. Aromatyczny zapach koi zmysły i poprawia samopoczucie.
200 ml
-
Charmine Rose PREBIO BALANCE TONIC Tonik prebiotyczny (GH0133)
Tonik prebiotyczny Charmine Rose Prebio Balance Tonic do każdego rodzaju skóry, również dla kobiet w ciąży. Wspomaga odbudowę prawidłowej mikroflory skóry. Przystosowany do peelingu kawitacyjnego. Zawiera min. 95% składników pochodzenia naturalnego.
200 ml
-
OPI GelColor RUB-A-PUB-PUB Żel kolorowy (GCU18)
OPI GelColor to delikatny kolorowy żel do paznokci, do wykonania trwałego manicure'u. OPI GelColor jest najnowszą generacją żelu, bazującą na przełomowych osiągnięciach w chemii polimerów. Jego innowacyjność polega na tym, że w odróżnieniu od lakieru hybrydowego czy innych rodzajów żelu, przepuszcza wilgoć, która jest niezbędna dla zdrowej kondycji paznokci. Dodatkowo, OPI GelColor nie wiąże się mocno z płytką paznokciową, dzięki czemu jej nie niszczy. Lekka formuła żelu o drobnych molekułach daje cudowną łatwość zarówno aplikacji OPI GelColor, jak i jego usuwania. OPI GelColor charakteryzuje się brylantowym połyskiem, jakiego nie uzyska się żadną inną metodą.
15 ml
-
Staleks UNIQ PQ-10/3 Szpatułka do manicure (kopytko)
Kopytka do manicure i pedicure Staleks z nowej, wyjątkowej serii UNIQ to wygoda i precyzja w jednej postaci. Główną cechą kopytka Staleks jest silikonowa rączka, która zapewnia pewny chwyt narzędzia, dzięki czemu manicurzystka może pracować wydajniej i bez zmęczenia. Połączenie hipoalergicznego silikonowego uchwytu i metalowej części sprawia, że to narzędzie jest idealnym ucieleśnieniem wygody i funkcjonalności. Skośna część robocza służy do podnoszenia i odciągania szorstkich i mocnych skórek, oczyszczenia wolnych brzegów paznokcia, usuwania zacieków po lakierze żelowym. Element roboczy "pomarańczowy patyczek". Część robocza jest przeznaczona do podnoszenia i odsuwania skórek, jest wygodna dla wąskiej i średniej płytki paznokcia. Narzędzie dobrze przylega do paznokcia dzięki lekkiemu zakrzywieniu, które podąża za kształtem paznokcia. Profesjonalne ręczne ostrzenie części roboczych gwarantuje dokładną i profesjonalną pracę. Wysokostopowa stal nierdzewna zapewnia długi czas użytkowania i odporność na korozję. Stalowe części robocze i silikon są odporne na sterylizację w autoklawie bez utraty jakości. Nadaje się do dezynfekcji. Polecany do manicure i pedicure.
1 szt.
-
Motyl Pro FREZ z węglika spiekanego do skórek (F81)
Najwyższej jakości frez Motyl Pro do skórek z węglika spiekanego. Wymiary głowicy: Ø 2,3 mm, wysokość 8 mm. Maksymalne obroty: 20 000 obr./ min.
1 szt.
-
Charmine Rose GENTLE EYE & LIP CLEANSER Delikatny płyn do demakijażu oczu i ust (P-GH0212)
Delikatny płyn do demakijażu oczu i ust Charmine Rose Gentle Eye & Lip Cleanser dokładnie usuwa codzienny makijaż z powiek, rzęs oraz ust (również wodoodporny).
500 ml
-
Apis KAKADU PLUM CONCENTRATE Koncentrat śliwkowy (53195)
Apis Kakadu Plum Concentrate dla cery normalnej, suchej. Wysoko skoncentrowany Apis Kakadu Plum Concentrate łączy w sobie kompozycję 4 multiwitaminowych ekstraktów z owoców: australijskiej śliwki kakadu - owocu znanego jako największe na świecie źródło witaminy C, wiśni, mango i ekologicznych jagód goji. Zapewnia skórze maksymalne odżywienie, witalność i nawilżenie. Intensywnie stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, długotrwale utrzymuje zdrowy wygląd skóry. Apis Kakadu Plum Concentrate wzbogacony organicznym olejem z pestek śliwek, z nasion chia, kwasem hialuronowym i kolagenem z elastyną sprawia, że pozbawiona życia skóra błyskawicznie zostaje zrewitalizowana promieniując zdrowym i pełnym energii blaskiem.
30 ml