Losowe produkty
-
Zestaw PURLES (129+162)
- PURLES TOTAL CLEANSING
COTTON FOAM CLEANSER
(125 ml) - PURLES MICROBIOME PROTECTOR CREAM
(50 ml)
- PURLES TOTAL CLEANSING
-
Thalgo THALGOMEN Zestaw prezentowy
- THALGO REGENERATING CREAM
(50 ml) - THALGO AFTER SHAVE BALM
(75 ml)
- THALGO REGENERATING CREAM
-
osavi WITAMINA B1 100 mg (60 szt.)
Suplement diety Osavi w postaci kapsułki twardej zawierającej witaminę B1 (tiamina), w formie monoazotanu tiaminy. Witamina B1 pomaga m.in. w utrzymywaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego. Tiamina przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Tiamina pomaga także w prawidłowym funkcjonowaniu serca.
60 szt.
-
SYIS NOURISHING-MOISTURIZING AMPOULES Ampułki nawilżająco-odżywcze (10 x 3 ml)
Ampułki SYIS Nourishing-Moisturizing Ampoules do skóry przesuszonej, ściągniętej, wymagającej nawilżenia, odżywienia i wygładzenia. Dzięki zawartości pantenolu ampułki skutecznie łagodzą wszelkie zmiany i przyspieszają regenerację uszkodzonego naskórka. Kolagen wraz z kwasem hialuronowym i proteinami mlecznymi odpowiadają za odpowiednie nawilżenie skóry, wzmacniają warstwę hydrolipidową i wspomagają NMF - Naturalny Czynnik Nawilżający. Skóra staje się elastyczna i promienna. Cera odpowienio nawilżona i odżywiona dużo lepiej przyswaja substancje odżywcze.
10 x 3 ml
-
Yodeyma COMPLICIDAD
Yodeyma Complicidad to pikantne nuty imbiru z korzennym aromatem cynamonu i mirry tworzą nieodparty i prowokujący zapach. Yodeyma Complicidad to perfumy dla nieposkromionego i uwodzicielskiego mężczyzny.
15 ml
-
Motyl Pro FREZ diamentowy do skórek (W111)
Najwyższej jakości frez diamentowy Motyl Pro do skórek. Wymiary głowicy: Ø 2,5 mm, wysokość 10,2 mm. Maksymalne obroty: 40 000 obr./ min.
1 szt.
-
Declare DEEP IMPACT TONIC Tonik Deep Impact (4852)
Podstawowy produkt bazowy Declaré Deep Impact Tonic zapewniający doskonałe nawilżenie skóry podczas zabiegu. Łagodzi wszelkie podrażnienaia na skórze, przywracając jej jednocześnie neutralne pH. Wykazuje równie działanie przeciwzapalne.
400 ml
-
Jadwiga POLISH BIOMOISTURIZING CREAM WITH COLLAGEN AND VITAMINS A+E Krem bionawilżający z kolagenem i witaminą A+E - 50 ml (546)
Jadwiga Krem bionawilżający z kolagenem i witaminą A+E przeznaczony szczególnie do pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej i zniszczonej. Polecany jest również do pozostałych typów cer, jako środek zapobiegający nadmiernemu wysuszaniu, poprzez utrzymanie stałego poziomu nawilżenia skóry. Krem zawiera również naturalne filtry, chroniące skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Jest źródłem wielu substancji odżywczo-regenerujących (d-panthenol, kolagen z elastyną, skwalan) oraz neutralizuje działanie wolnych rodników (olej jojoba, witamina E), w następstwie czego nie dopuszcza do nieodwracalnych uszkodzeń białek strukturalnych i włókien elastynowych. Jadwiga Krem bionawilżający z kolagenem i witaminą A+E nie powoduje podrażnień ani uczuleń, posiada lekką, przyjemną konsystencję a w efekcie błyskawicznie się wchłania dając uczucie komfortu. Zapewnia zarówno głębokie i długitrwałe nawilżenie ale również lekkie natłuszczenie. Skutecznie poprawia jędrność, sprężystość i elastyczność skóry przez co zapobiega powstawaniu zmarszczek mimicznych oraz niweluje już powstałe.
50 ml
-
Apis FACE SUNSCREEN WITH CELLULAR NECTAR SPF50 WATERPROOF Krem do opalania twarzy z nektarem komórkowym SPF50 wodoodporny (7430)
Krem do opalania twarzy z nektarem komórkowym SPF 30 Apis Face Sunscreen Cellular Nectar SPF50 dla każdego rodzaju cery - to aksamitny krem o lekkiej i szybko wchłaniającej się nowoczesnej formule. Zawiera mikrokapsułkowane i mineralne filtry UVA/UVB (SPF 50), które zapewniają szerokie spektrum wysokiej ochrony, zapobiegając uszkodzeniom wywołanym przez promieniowanie UVA, UVB. Wzbogacony nektarem komórkowym z komórek macierzystych Lithops pseudotruncatella, który zwiększa syntezę witaminy D w skórze. Dodatkowo zawarte oleje: arganowy, monoi, malinowy i karoten intensywnie nawilżają, regenerują i odżywiają Twoją skórę.
50 ml