Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Odżywki i preparaty

 • NeoNail NAIL OIL (FREESIA) Oliwka do skórek (Frezja) NeoNail - neonail.jpg

  Oliwka do skórek i paznokci NeoNail Nail Oil to profesjonalny produkt pielęgnacyjny, który poprawia wygląd i kondycję skórek oraz wzmacnia i nabłyszcza paznokcie. Oliwka NeoNail Nail Oil intensywnie nawilża delikatne skórki wokół paznokci, zapobiega ich zadzieraniu i narastaniu na płytkę. Sprawia, że dłonie oraz stopy stają się zadbane, a paznokcie idealnie wygładzone i właściwie odżywione. Świeży owocowy zapach zamienia zwykły manicure w magiczną chwilę.

   

  15 ml

 • NeoNail NAIL PREP Odtłuszczacz do paznokci NeoNail - neonail.jpg

  NeoNail Nail Prep posiada unikalną formułę, która w skuteczny sposób odtłuszcza paznokcie i przygotowuje do dalszych zabiegów stylizacji paznokci.

   

  10 ml

 • NeoNail PRIMER ACID Primer kwasowy NeoNail - neonail.jpg

  NeoNail Primer Acid poprawiający przyczepność masy żelowej i akrylowej. NeoNail Primer Acid nakładamy punktowo bezpośrednio na płytkę paznokcia. Zalecany głównie do problematycznej płytki, do techniki akrylowej czy tytanu. Aplikowany pędzelkiem.

   

  10 ml

 • NeoNail PRIMER NON-ACID Primer bezkwasowy NeoNail - neonail.jpg

  NeoNail Primer Non-Acid poprawiający przyczepność masy żelowej i akrylowej. NeoNail Primer Non-Acid nakładamy punktowo bezpośrednio na płytkę paznokcia. Zalecany głównie do problematycznej płytki, do techniki akrylowej czy tytanu. Aplikowany pędzelkiem.

   

  10 ml