Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Reponse Preventive (pierwsze oznaki starzenia)

MATIS REPONSE PREVENTIVE - PIELĘGNACJA NA PIERWSZE OZNAKI STARZENIA

Matis Reponse Preventive to linia kosmetyków specjalnie skierowana do pokolenia millenialsów, czyli osób między 20 a 30 rokiem życia. To w tym wieku, należy zacząć intensywnie dbać o swoją skórę, zanim pojawią się pierwsze oznaki starzenia, ponieważ im wcześniej działamy prewencyjnie, tym później się starzejemy... W wieku 25 lat skóra jest w pełnym rozkwicie, u szczytu gęstości i produkcji komórkowej. W tym wieku musimy szczególnie dbać o higienę kosmetyczną, przede wszystkim dokładne oczyszczanie skórę dwa razy dziennie, dobrany krem na dzień, systematyczną ochronę przeciwsłoneczną.

 

 • Matis REPONSE PREVENTIVE AGE-MOOD Krem przeciwstarzeniowy do skóry normalnej i suchej Matis - matis-logo.jpg

  Matis Reponse Preventive Age-Mood to ukierunkowany, specjalistyczny krem eliminuje kluczowe mechanizmy wywołujące oznaki starzenia: glikację, utlenianie, odwodnienie. Zawiera silnie działające peptydy oraz antyoksydanty. Komfortowa i otulająca konsystencja Matis Reponse Preventive Age-Mood, dzięki bogatemu masłu Illipe oraz kwasowi hialuronowemu, jest idealna dla suchej i normalnej skóry, skłonnej do przesuszenia. Skóra jest wzmocniona, chroniona i udoskonalona. Zawarty w kremie kompleks długowieczności (ryż + łodygi winorośli) stymuluje białka długowieczności, takie jak sirtuiny. Następuje redukcja przeciążenia aktywności, stresu komórkowego oraz dysfunkcji komórkowych. Natomiast kompleks ochronny (połączenie peptydów): pomaga ograniczyć glikację i utlenianie, główne i uzupełniające się mechanizmy związane z procesem starzenia się skóry.

   

  50 ml

 • Matis REPONSE PREVENTIVE AGE-MOOD MAT Lekki krem przeciwstarzeniowy dla skóry tłustej i mieszaneJ Matis - matis-logo.jpg

  Matis REPONSE PREVENTIVE AGE-MOOD MAT Lekki krem przeciwstarzeniowy dla skóry tłustej i mieszaneJ - Matis REPONSE PREVENTIVE AGEMOOD-MAT - a0510061---age-mood-mat-bd.jpg
  Darmowa wysyłka

  Matis Reponse Preventive Agemood-Mat to ukierunkowany, specjalistyczny krem, który eliminuje kluczowe mechanizmy wywołujące oznaki starzenia, takie jak glikację, utlenianie, odwodnienie. Jego delikatna, lekka konsystencja idealnie nadaje się do cer produkujących nadmiar sebum. Połączenie składników roślinnych z zaawansowaną wiedzą biotechnologiczną zapobiega przedwczesnemu starzeniu, jednocześnie pielęgnując wymagającą skórę skłonną do wyprysków. Kwas hialuronowy nawilża, a ekstrakt z ryżu posiada właściwości absorbujące sebum. Dzięki Matis Reponse Preventive Agemood-Mat młodość wewnętrzna jest chroniona i aktywowana. Skóra jest wzmocniona, udoskonalona, nawilżona, a jednocześnie zmatowiona.

   

  50 ml

 • Matis REPONSE PREVENTIVE CITY-MOOD Krem ochronny zapewniający pielęgnacją antyoksydacyjną Matis - matis-logo.jpg

  Matis Reponse Preventive City-Mood to nawilżająca, ochronna tarcza działająca jak tajna broń, która usuwa zarówno widoczne, jak i niewidoczne oznaki zanieczyszczenia. Kosmetyk niezbędny dla osób żyjących w miastach. Formuła Matis Reponse Preventive City-Mood opiera się na połączeniu składników pochodzenia roślinnego (woda różana, żurawina) oraz biotechnologii (PMO3) zapobiegając osadzaniu się toksyn z powietrza na naszym naskórku. Lekka, szybko wchłaniająca się konsystencja zwiększa poziom wilgoci w skórze, a także zapobiega trans-epidermalnej utracie wody. Dzięki Matis Reponse Preventive City-Mood skóra staje się bardziej promienna i zyskuje naturalny, zdrowy blask.

   

  50 ml

 • Matis REPONSE PREVENTIVE CITY-MOOD+ Krem ochronny z SPF50 Matis - matis-logo.jpg

  Matis REPONSE PREVENTIVE CITY-MOOD+ Krem ochronny z SPF50 - Matis REPONSE PREVENTIVE CITY-MOOD+ - a0510081---city-mood_-hd.jpg
  Darmowa wysyłka

  Ekrany komputera, smartfona i tabletu mogą mieć negatywny wpływ na skórę, powodując stres oksydacyjny w komórkach i przyspieszając naturalny proces starzenia się skóry. Krem Matis Reponse Preventive City-Mood+ ma ultra lekką teksturę i pomaga chronić komórki przed światłem i promieniami UV, zapewniając barierę ochroną nastawioną na fotostarzenie. Jego formuła łączy w sobie składniki roślinne, takie jak ekstrakt z żurawiny, kompleks z krzaka motyla, wodę różaną oraz efektywne filtry przeciwsłoneczne UVA / UVB (pochodzenia mineralnego i chemicznego) dla stabilnej ochrony SPF50.

   

  50 ml

 • Matis REPONSE PREVENTIVE HYDRA-MOOD Pielęgnujący krem nawilżający 24h Matis - matis-logo.jpg

  Matis Reponse Preventive Hydra-Mood to całodobowy krem nawilżająco-ochronny, który sprawia, że skóra wygląda i czuje się najlepiej z dnia na dzień. Jego lekka, płynna konsystencja szybko wchłania się, nie pozostawiając tłustego filmu. Synergiczne, podwójne działanie Matis Reponse Preventive Hydra-Mood łączy kwas hialuronowy dla idealnie nawilżonej i wypełnionej skóry z przeciwutleniającymi właściwościami owocu liczi. Dzięki temu skóra jest lepiej chroniona przed oznakami przedwczesnego starzenia, silniejsza, całe jej naturalne piękno i blask zostają przywrócone.

   

  50 ml

 • Matis REPONSE PREVENTIVE HYDRAMOOD-NIGHT Maska nawilżająca na noc Matis - matis-logo.jpg

  Maska Matis Reponse Preventive Hydramood-Night dzięki specyficznej konsystencji otula skórę niczym nawadniający kokon. Jej formuła została zaprojektowana tak, aby w ciągu najkrótszej nocy zapewnić jak najwyższy poziom nawilżenia, który przyniesie efekt wypoczętej i świeżej cery.

   

  50 ml

 • Matis REPONSE PREVENTIVE NUTRI-MOOD Balsam ochronny na ekstremalne warunki Matis - matis-logo.jpg

  Balsam Matis Reponse Preventive Nutri-Mood działa jak prawdziwa tarcza, chroniąc skórę przed trudnymi czynnikami zewnętrznymi. Bogata kremowa konsystencja otula skórę ochronnym kokonem dzięki zawartości masła karite oraz kokum. Synergiczne działanie składników aktywnych sprawia, że skóra jest odporna na czynniki zewnętrzne (zimno, wiatr, suche powietrze, nagłe zmiany temperatury). Zawarty w Matis Reponse Preventive Nutri-Mood kompleks SurviSystem3 - wysokowydajne połączenie ekstraktu lipidowego ze „złotych alg” (laminaria ochroleuca) i ekstraktu z roślin ożywionych dla ochrony komórek - pomaga nawadniać suchą skórę w trudnych warunkach pogodowych i pomaga zapobiegać odwodnieniu skóry w przypadku stresu środowiskowego.

   

  50 ml