Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

TOSKANI (dla profesjonalistów)

TOSKANI jest innowacyjną marką o 30 letniej tradycji, tworzącą sterylne produkty do iniekcji i mezoterapii, peelingi oraz kosmetyki do codziennej pielęgnacji i podtrzymywania efektów zabiegowych. Podążaj za mottem kompleksowej terapii TKN 360° TOSKANI uzupełniając swoją pielęgnację właściwą suplementacją, która obejmuje ogólny dobrostan i przyspieszenie odnowienia aktywności komórek od środka. Marka wywodzi się z Hiszpanii i bazuje na ponad półwiecznym doświadczeniu farmaceutycznym założycieli, rodziny Xalabarder. W swoim Laboratorium  opracowują innowacyjny skład swoich produktów bazując na najnowszej generacji peptydach, biorewitalizatorach oraz liposomalnych składnikach aktywnych. Holistyczne podejście oraz współpraca z expertami i doświadczonymi lekarzami z różnych stron świata, pozwoliła opracować i systematycznie rozwijać, kompleksowe i skuteczne protokoły, będące odpowiedzią na zróżnicowane problemy estetyczne.


CENY PRODUKTÓW I MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU
TYLKO DLA GABINETÓW KOSMETYCZNYCH / KOSMETOLOGÓW
- DOSTĘPNE PO 
ZAREJESTROWANIU/ZALOGOWANIU
ORAZ WERYFIKACJI KONTA

 

 • Toskani ANTI-POLLUTION COCKTAIL Intensywna kuracja zapobiegająca przedwczesnemu starzeniu się skóry Toskani - toskani-logo.png

  Toskani ANTI-POLLUTION COCKTAIL Intensywna kuracja zapobiegająca przedwczesnemu starzeniu się skóry - Toskani ANTI-POLLUTION COCKTAIL - antipollutioncocktail19.jpg
  Dostępny po zalogowaniu

  Toscani Anti-Pollution Cocktail to profesjonalna terapia, która poprawia elastyczność oraz zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Zawiera składniki aktywne o silnym działaniu antyoksydacyjnym, które dodatkowo zwiększają nawilżenie skóry właściwej, zmniejszają rumień ,a także przebarwienia i niedoskonałości będące wynikiem działania zanieczyszczeń środowiska na skórę. Koktajl Toscani Anti-Pollution Cocktail zawiera GFC5+, kompleks 5 aktywnych peptydów, kwasu hialuronowego i aminokwasów, który dzięki unikalnemu synergicznemu połączeniu zwiększa nawilżenie, poprawia elastyczność skóry, stymuluje witalność komórek nabłonkowych i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Dodatek wysoko skoncentrowanego ekstraktu z liści czerwonej winorośli, bogatego w polifenole i taniny, wywiera silne działanie antyoksydacyjne, które spowalnia przedwczesne starzenie się skóry. Dodatkowo formuła Toscani Anti-Pollution Cocktail zawiera izomerat sacharydowy, aktywny składnik o silnym działaniu nawilżającym, który działając na poziomie skóry właściwej, hamuje produkcję melaniny i zmniejsza podrażnienia skóry spowodowane zanieczyszczeniami.

   

  10 x 10 ml

 • Toskani ANTIAGING COCKTAIL Intensywna kuracja przeciwstarzeniowa o silnym działaniu nawilżającym i odmładzającym Toskani - toskani-logo.png

  Toskani ANTIAGING COCKTAIL Intensywna kuracja przeciwstarzeniowa o silnym działaniu nawilżającym i odmładzającym - Toskani ANTIAGING COCKTAIL - antiagingcocktail19-copia.png
  Dostępny po zalogowaniu

  Intensywna kuracja przeciwstarzeniowa Toscani AntiAging Cocktail o silnym działaniu nawilżającym i odmładzającym. W swoim działaniu wspomaga regenerację skóry właściwej, redukuje głębokość zmarszczek, daje efekt liftingu oraz stymuluje metabolizm komórkowy. Jego składniki aktywne działają synergicznie, zapewniając intensywne działanie przeciwstarzeniowe: kwas hialuronowy nawilża i zapewnia wsparcie dla skóry właściwej, acetylo-heksapeptyd-8 daje "efekt botoksu", DMAE ma silne właściwości antyoksydacyjne i ujędrniające, a kwas pirogronowy i L-karnityna stymulują funkcje komórek i syntezę kolagenu.

   

  10 x 10 ml

 • Toskani ANTICELLULITE COCKTAIL Ampułka o antycellulitowa o działaniu lipolitycznym i remodelującym Toskani - toskani-logo.png

  Toskani ANTICELLULITE COCKTAIL Ampułka o antycellulitowa o działaniu lipolitycznym i remodelującym - Toskani ANTICELLULITE COCKTAIL - anticellulitecocktail19-copia.jpg
  Dostępny po zalogowaniu

  Preparat Toscani AntiCellulite Cocktai zawierający bardzo intensywne czynniki lipolityczne oraz ekstrakty roślinne o działaniu diuretycznym i drenującym w celu uzyskania najsilniejszych rezultatów.

   

  10 x 10 ml

 • Toskani ASCORMAX Witamina C Toskani - toskani-logo.png

  Toskani ASCORMAX Witamina C - Toskani ASCORMAX - ascormax19-copia.jpg
  Dostępny po zalogowaniu

  Toscani Ascormax - kwas L-askorbinowy czyli witamina C. Silny przeciwutleniacz, który minimalizuje negatywny wpływ wolnych rodników na komórki skóry. Kwas askorbinowy to rozpuszczalna w wodzie witamina o silnym działaniu działaniu antyoksydacyjnym i przeciwrodnikowym. Witamina C działa jako kofaktor enzymów, bierze udział w reakcjach fizjologicznych, takich jak hydroksylacja. Bierze czynny udział w syntezie kolagenu, wykazując wyraźne działanie zapobiegające starzeniu się skóry. Ma zdolność do hamowania tyrozynazy, a tym samym zapobiega powstawaniu hiperpigmentacji. Kwas askorbinowy odgrywa rolę w metabolizmie żelaza w konwersji dopaminy do noradrenaliny i biosyntezie karnityny.

   

  5 x 5 ml

 • Toskani ASIACEN Mieszanka oczyszczonych ekstraktów roślinnych Toskani - toskani-logo.png

  Toskani ASIACEN Mieszanka oczyszczonych ekstraktów roślinnych - Toskani ASIACEN - asiacen19-copia.jpg
  Dostępny po zalogowaniu

  Toscani Asiacen to wyjątkowa mieszanka oczyszczonych ekstraktów roślinnych. Wąkrota azjatycka charakteryzuje się właściwościami wenotonicznymi, zapobiega tworzeniu włókien oplatających komórki tłuszczowe, poprawia elastyczność tkanki łącznej oraz stymuluje jej formowanie, jak również usprawnia krążenie, zwłaszcza w miejscach objętych cellulitem. Ekstrakt z morszczynu pęcherzykowatego pozwala na zwiększenie metabolizmu lipidów, wspomagając tym samym lipolizę i utlenianie wolnych kwasów tłuszczowych. Przyczynia się to do wykorzystania glukozy na poziomie komórek mięśniowych i adipocytów. Ekstrakt z bluszczu pospolitego jest jest bogaty w rutynę, wzmacnia naczynia włosowate i przyspiesza eliminację toksyn z organizmu.

   

  20 x 2 ml

 • Toskani B-HIDROXIN Biotyna Toskani - toskani-logo.png

  Toskani B-HIDROXIN Biotyna - Toskani B-HIDROXIN - bhidroxin19-copia.jpg
  Dostępny po zalogowaniu

  Biotyna Toscani B-Hidroxin (witamina B8) jest niezbędna do skutecznego funkcjonowania enzymów które przenoszą jednostki karboksylowe i wiążą dwutlenek węgla. Jest ona kluczowa dla różnych funkcji metabolicznych, w tym glukoneogenezy, lipogenezy, biosyntezy kwasów tłuszczowych, metabolizmu propionianu i katabolizmu rozgałęzionych aminokwasów. Przy złym stanie odżywienia, stresie lub zmianach sezonowych, niedobór składników odżywczych w komórkach tworzących korzeń włosów i paznokci może powodować osłabienie, a nawet wypadanie włosów. Funkcje metaboliczne biotyny działają jako czynnik rewitalizujący i wzmacniający w tych komórkach, dając im siłę i poprawiając ich wygląd. Niedobór biotyny może objawiać się jako trądzik, wyprysk łojotokowy, akrodynia (zmiana ta często występuje w dzieciństwie i charakteryzuje się bólem kończyn, tachykardią, zaburzeniami naczynioruchowymi i poceniem), łamliwe paznokcie, erytrodermia (zaburzenie skórne charakteryzujące się głównie zaczerwienieniem) lub złuszczające zapalenie skóry. 

   

  20 x 2 ml

 • Toskani COFINET Kofeina Toskani - toskani-logo.png

  Toskani COFINET Kofeina - Toskani COFINET Kofeina - cofinet19-copia.jpg
  Dostępny po zalogowaniu

  Kofeina Toscani Cofinet jest alkaloidem z rodziny metyloksantyn. Głównym działaniem kofeiny jest blokada receptorów adenozyny. Powoduje ona różne efekty biochemiczne w organizmie, a stosowana miejscowo zwiększa lipolizę adipocytów. Działa drenująco i diuretycznie. Kofeina działa na metabolizmie tłuszczów zwiększając ich degradację. Ponadto usprawnia lokalny przepływ krwi stymulując krążenie zwrotne, ogrzewa tkanki i zapewnia drenaż.

   

  20 x 2 ml

 • Toskani CUDENOX Retinol Toskani - toskani-logo.png

  Toskani CUDENOX Retinol - Toskani CUDENOX Retinol - cudenox19-copia.jpg
  Dostępny po zalogowaniu

  Retinol 300.000 IU Toscani Cudenox pomagający w regeneracji blizn i keloidów. Retinol (witamina A) poprawia stan skóry, zapobiega suchości i łuszczeniu. Ze względu na swoje zdolności do odnowy komórkowej i ochrony naskórka, jest jednym z najskuteczniejszych składników wśród wszystkich produktów przeciwstarzeniowych. Działa przeciwrodnikowo, stymuluje fibroblasty, hamuje degradację kolagenu, co wspomaga neoangiogenezę i syntezę fibronektyny.

   

  5 x 5 ml

 • Toskani CYNOMAX Karczoch Toskani - toskani-logo.png

  Toskani CYNOMAX Karczoch - Toskani CYNOMAX - cynomax19-copia.jpg
  Dostępny po zalogowaniu

  Oczyszczony ekstrakt z karczocha Toscani Cynomax, szczególnie polecany do walki z cellulitem i zlokalizowaną tkanką tłuszczową. Poprawia krążenie krwi i limfy oraz wspomaga rozkład trójglicerydów, które rozpuszczają tłuszcz. Wykazuje działanie oczyszczające i detoksykujące, chroni błony komórkowe przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i zapobiega utlenianiu się witaminy C. Dzięki swoim właściwościom przeciwobrzękowym i diuretycznym, zmniejsza stan zapalny tkanek spowodowany retencją płynów w układzie naczyniowym.

   

  20 x 5 ml

1 2 3 4