Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Radical Lash Architect

 • Farmona RADICAL LASH ARCHITECT Serum regenerujące zagęszczające i wzmacniające brwi Farmona - farmona_logo.png

  Serum regenerujące do brwi Farmona Radical Lash Architect jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które marzą o mocnych i gęstych brwiach. Szczególnie polecane jest osobom, których brwi są naturalnie słabe, przerzedzone i krótkie lub zostały zniszczone i osłabione w wyniku nieodpowiedniej pielęgnacji, depilacji oraz po chemioterapii. Serum może być stosowane na makijaż permanentny, a także po hennie brwi. Pierwsze efekty Farmona Radical Lash Architect, w postaci wzmocnienia  brwi, można zaobserwować już po 14 dniach regularnego stosowania. Dla pełnego efektu wzmocnienia i zagęszczenia brwi należy przeprowadzić czteromiesięczną kurację. Po zakończonej kuracji, zaleca się stosować serum 3 – 4 razy w tygodniu, w celu utrzymania efektów.

   

  4 ml

 • Farmona RADICAL LASH ARCHITECT Serum wzmacniające zagęszczające i przyspieszające wzrost rzęs Farmona - farmona_logo.png

  Serum wzmacniające do rzęs Farmona Radical Lash Architect jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy marzą o pięknych, długich i gęstych rzęsach. Szczególnie polecane osobom, których rzęsy są naturalnie słabe, krótkie lub zostały zniszczone i osłabione w wyniku przedłużania i aplikowania nieodpowiednich kosmetyków oraz po chemioterapii. Serum może być stosowane przez osoby noszące szkła kontaktowe, a także na przedłużone i zagęszczone rzęsy, makijaż permanentny oraz po hennie. Pierwsze efekty Farmona Radical Lash Architect, w postaci wzmocnienia rzęs, można zaobserwować już po 14 dniach regularnego stosowania serum. Dla pełnego efektu wydłużenia i zagęszczenia rzęs należy przeprowadzić pięciomiesięczną kurację. Po zakończonej kuracji zaleca się stosować serum 3 – 4 razy w tygodniu, w celu utrzymania efektów.

   

  4 ml