MadRic.pl

MadRic.pl to dynamicznie rozwijająca się hurtownia kosmetyczna, tworzona i zarządzana przez doświadczony zespół posiadający wykształcenie kosmetyczne. Bazując na swojej wiedzy oferujemy najwyższej jakości kosmetyki profesjonalne w możliwie najniższych cenach, zaopatrując zarówno Klientów branży kosmetycznej jak i Klientów indywidualnych. Dokładamy wszelkich starań, aby profesjonalna obsługa Klienta, z jaką spotykacie się Państwo w trakcie korzystania z usług naszego sklepu stała na jak najwyższym poziomie. W trosce o naszych klientów sukcesywnie podnosimy jakość świadczonych usług oraz  staramy się rozszerzać asortyment dostepnych produktów o marki, które w jak najszerszym stopniu spełniają ich oczekiwania. Staramy się aby maksymalnie zminimalizować czas realizacji każdego zamówienia. Staramy się, aby okres od złożenia zamówienia do otrzymania zamówionych produktów przez naszych Klientów był jak najkrótszy. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie internetowym  - hurtowni MadRic.pl znajdują się na stanie magazynowym firmy, umożliwiającym ich natychmiastową wysyłkę.

Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie MadRic.pl są nowe, oryginalne, pochodzące z oficjalnej dystrybucji producenta danej marki lub jej bezpośredniego dystrybutora na terenie Polski

 

Wszelkie opisy i zdjęcia produktów poszczególnych marek (o ile nie jest zaznaczone inaczej) pochodzą od producenta danej marki lub jej dystrybutora na terenie Polski. Ich publikacja na stronach sklepu internetowego MadRic.pl służy jedynie prezentacji produktu. Sklep internetowy MadRic.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich wartość merytoryczną.