MANICURE
-
Kabos GELIKE BUILDING BASE COAT - MILKY MIST Baza lakieru hybrydowego
Baza Kabos Gelike Building Base Coat wzmacnia płytkę paznokcia i pozwala przedłużyć ją do 2 mm! To średnio-gęsta, samopoziomująca się baza hybrydowa, która w łatwy sposób umożliwi wzmocnienie, nadbudowanie lub przedłużenie płytki. Baza sprawdzi się nie tylko jako podkład pod lakier hybrydowy, ale także może zastąpić kolor - wystarczy zaaplikować Kabos Gelike Top Coat, aby uzyskać naturalny look. Dzięki bazie Kabos Gelike Building Base Coat, paznokcie będą twarde, a manicure hybrydowy jeszcze trwalszy!
8 ml
-
Kabos GELIKE TOP COAT NO WIPE Lakier nawierzchniowy bez przemywania (8 ml)
Kabos Gelike Top Coat No Wipe to wyjątkowy top nabłyszczający do lakierów hybrydowych, który nie pęka i utrzymuje swój połysk do 3 tygodni! Kabos Gelike Top Coat No Wipe nie posiada lepkiej warstwy dyspersyjnej, czyli nie trzeba go przemywać. Manicure hybrydowy jest więc gotowy od razu po utwardzeniu topu do hybrydy w lampie.
8 ml
-
Kabos SUN BLOCKER Lakier nawierzchniowy
Lakier nawierzchniowy Kabos Sun Blocker, bogaty w filtry UV, które tworzą barierę przed promieniowaniem słonecznym, przez co chroni kolor przed odbarwianiem czy żółknięciem. Kabos Sun Blocker stosowany na emalię zwiększa jej połysk, chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz skraca czas schnięcia lakieru.
8 ml
-
OPI REPAIR MODE BOND BUILDING REPAIR SERUM Serum do paznokci budujące wiązania
Serum do paznokci budujące wiązania OPI Repair Mode wykorzystuje opatentowaną technologię Ulti-Plex, dzięki czemu szybko zapewnia 99% odbudowę keratyny paznokcia, 94% ochronę przed zniszczeniem białek keratynowych a przede wszystkim nawet czterokrotnie mocniejsze paznokcie - już w sześć dni. OPI Repair Mode skutecznie odbudowuje keratynę w paznokciach poprzez tworzenie nowych wiązań wewnątrz nich z wykorzystaniem bioniki aminokwasów naturalnego paznokcia.
9 ml
-
Kinetics FUNNY PENGUIN Pilnik gradacja 240/240
Profesjonalny i trwały piankowy pilnik dwustronny Kinetics Funny Penguin o gradacji 240/240. Idealny do wszystkich rodzajów paznokci - także przedłużanych.
1 szt.
-
Kinetics HAPPY HIPPO Blok polerski 240/240
Profesjonalny i trwały blok polerski Kinetics Happy Hippo, będący idealną polerką zarówno do paznokci akrylowych jak i naturalnych.
1 szt.
-
Kinetics KRAZY KAT Pilnik gradacja 150/180
Profesjonalny i trwały pilnik dwustronny Kinetics Krazy Kat o gradacji 150/180. Idealny do pedicure.
1 szt.
-
Kinetics MISS RHINO Pilnik gradacja 180/240
Profesjonalny i trwały pilnik dwustronny Kinetics Miss Rhino o gradacji 180/240. Idealny do paznokci osłabionych i zniszczonych.
1 szt.
-
Kinetics RED PIRANHA Pilnik gradacja 100/100
Profesjonalny i trwały pilnik dwustronny Kinetics Red Piranha o gradacji 100/1080. Idealny do paznokci akrylowych.
1 szt.