Moje konto Moje konto
  • Trio Cosmetics AQUAOXYD Utleniacz stabilizowany 10 VOL - 3% Cena: 21.00
    sztuk: 1
  • Kinetics SolarGel SKYFALL Lakier solarny (560) Cena: 25.00
    sztuk: 1
  • Norel (Dr Wilsz) WHITENING SPOT DISCOLORATION CORRECTOR Punktowy korektor przebarwień (DA202) Cena: 87.00
    sztuk: 1
  • Itely Hairfashion wondHAIRful REVITA MASKA Maska do naprawy struktury włosów (200 ml) Cena: 42.00
    sztuk: 1
  • Purles EYE LIFT CREAM Liftingujący krem pod oczy (165) Cena: 100.00
    sztuk: 1
  • Bielenda Professional CAVIAR FACE MASSAGE CREAM Kawiorowy krem do masażu twarzy Cena: 41.00
    sztuk: 1
  • Itely Hairfashion BLONDLY Rozjaśniacz w kremie Cena: 47.50
    sztuk: 1
  • Semilac LAMPA UV LED 24W/36 Cena: 149.00
    sztuk: 1
  • Miss Claire EYESHADOW Cień do powiek w kredce - jasno zielona perła (74) Cena: 13.50
    sztuk: 1
  • Staleks PILNIK MINERALNY półksiężyc 100/180 Cena: 1.80
    sztuk: 1
  • Apis WATERMELON SHOWER GEL Arbuzowy żel do mycia ciała (6853) Cena: 22.00
    sztuk: 1
Wartość: 549.80 zobacz koszyk

Odświeżenie, nadpotliwość oraz działanie przeciwgrzybiczne

.

  • Podopharm ACTIVE PODOLOGIC OIL Aktywny olejek podologiczny Podopharm - logo-podopharm.png

    Aktywny olejek podologiczny Podopharm Active Podologic Oil do pielęgnacji paznokci dłoni i stóp, szczególnie po zabiegach podologicznych. Polecany również dla diabetyków oraz osób z łuszczycą. Kosmetyk jest mieszaniną naturalnych olejów: z wiesiołka, jojoba oraz oliwy ozonowanej. Zawarte w Podopharm Active Podologic Oil  olejki eteryczne z drzewa herbacianego, lawendy, rozmarynu, goździków wykazują działanie kondycjonujące i pielęgnacyjne.

     

    10 ml

  • Podopharm PEDICURE SPA FOOT BATH SALTS WITH HERBAL EXTRACT Sól do kąpieli stóp z ekstraktem z ziół Podopharm - logo-podopharm.png

    Podopharm Foot Bath Salts With Herbal Extractdo kąpieli stóp, przed zabiegiem pedicure kosmetycznym. Kryształki soli bogate w makro i mikroelementy tworzą wyjątkową kombinację z ekstraktami z nagietka, lukrecji, szałwii i dzikiej wodnej mięty. Dzięki połączeniu tych składników preparat wykazuje działanie intensywnie nawilżające,  przeciwgrzybicze i niweluje przykry zapach. Podopharm Foot Bath Salts With Herbal Extract dodatkowo wzbogacona jest w alantoinę, która zmiękcza  zrogowaciały naskórek,  przygotowując go do kolejnego etapu pielęgnacji.

     

    1600 g.

  • Podopharm PODOFLEX ANTIFUNGAL FOOT SPRAY Przeciwgrzybiczy spray do stóp (100 ml) Podopharm - logo-podopharm.png

    Podopharm Antifugal Foot Spray do codziennej pielęgnacji stóp jako profilaktyka przeciwgrzybicza. Idealny również dla osób uprawiających sporty i korzystających z basenów. Podopharm Antifugal Foot Spray zawiera innowacyjny opatentowany składnik w wysokim 2% stężeniu Dermosoft® Decalact liquid, który działa antybakteryjnie i chroni stopy przed infekcjami grzybiczymi. Posiada szerokie spectrum działania w tym na pocenie się stóp. Zawarte w preparacie ekstrakty z kasztanowca, nostrzyka białego, hamamelisu i ruszczyka zmniejszają uczucie ciężkich stóp. Naturalne aromatyczne olejki cytrynowy i lawendowy działają relaksująco oraz niwelują nieprzyjemny zapach. Rozjaśniają płytkę paznokciową. Mentol daje uczucie chłodzenia.

     

    100 ml

  • Podopharm PODOFLEX CREAMY FOOT FOAM WITH MICROSILVER AND GREATER CELANDINE Krem do stóp w piance z mikrosrebrem i jaskółczym zielem Podopharm - logo-podopharm.png

    Podopharm Creamy Foot Foam With Microsilver And Greater Celandine to kosmetyk w formie lekkiej pianki. Zawiera olej konopny, olej migdałowy, estry z masła shea Lipex SheaLight, witaminę E, które stabilizują strukturę lipidów skórnych, intensywnie regenerując naskórek. Podopharm Creamy Foot Foam With Microsilver And Greater Celandine zawiera srebro aXonnite oraz ekstrakt z jaskółczego ziela wykazujące działanie antyseptyczne i ochronne stóp.

     

    125 ml

  • Podopharm PODOFLEX FOOT CREAM WITH SILVER IONS Krem do stóp z jonami srebra (75 ml) Podopharm - logo-podopharm.png

    Podopharm Foot Cream With Silver Ions do codziennej pielęgnacji stóp osób uprawiających sporty, podróżujących, prowadzących aktywny tryb życia oraz młodzieży w okresie dojrzewania. Polecany dla diabetyków. Innowacyjna formuła kremu oparta jest na technologii ciekłych kryształów, która zawiera opatentowany składnik w wysokim 2% stężeniu Dermosoft Decalact liquid oraz jony srebra, które wykazują działanie antybakteryjnie i chronią stopy przed infekcjami grzybiczymi. Krem posiada szerokie spectrum działania w tym na pocenie się stóp i niweluje nieprzyjemny zapach. Zawarte w preparacie naturalne oleje z awokado i olej z oliwek oraz lanolina, witamina E, sok z aloesu pielęgnują i regenerują naskórek. Obecny 5% mocznik nowej generacji zapewnia lepsze przenikanie składników aktywnych. Przyjemny zapach preparatu zapewnia komfort podczas jego stosowania, a dzięki swojej konsystencji idealnie się wchłania. Skuteczność działania przeciwgrzybiczego i antybakteryjnego kremu została potwierdzona w niezależnych badaniach laboratoryjnych.

     

    75 ml

  • Podopharm PODOFLEX TINCTURE FOR NAILS MYCOSIS Tinktura na grzybicę paznokci Podopharm - logo-podopharm.png

    Podopharm Tincture For Nails Mycosis dłoni i stóp do stosowania w profilaktyce przeciwgrzybiczej przy rekonstrukcji płytek paznokciowych. Polecana dla diabetyków. Skoncentrowana Podopharm Tincture For Nails Mycosis, która w swoim składzie zawiera: wodę srebrną, wodę miedzianą, ekstrakt z prawoślazu, ekstrakt z tymianku, ekstrakt z szałwii, ekstrakt z limonki, ekstrakt z mandarynki, ekstrakt z rozmarynu, olejek herbaciany, olejek szałwiowy, olejek lawendowy, olejek grejpfrutowy, olejek manuka, olejek goździkowy, olejek cynamonowy. Składniki te mają wielokierunkowe działanie przeciwgrzybicze i antybakteryjne.  

     

    10 ml

  • Podopharm PODOFLEX ANTIFUNGAL FOOT SPRAY Przeciwgrzybiczy spray do stóp (200 ml) Podopharm - logo-podopharm.png

    Podopharm Antifugal Foot Spray do codziennej pielęgnacji stóp jako profilaktyka przeciwgrzybicza. Idealny również dla osób uprawiających sporty i korzystających z basenów. Podopharm Antifugal Foot Spray zawiera innowacyjny opatentowany składnik w wysokim 2% stężeniu Dermosoft® Decalact liquid, który działa antybakteryjnie i chroni stopy przed infekcjami grzybiczymi. Posiada szerokie spectrum działania w tym na pocenie się stóp. Zawarte w preparacie ekstrakty z kasztanowca, nostrzyka białego, hamamelisu i ruszczyka zmniejszają uczucie ciężkich stóp. Naturalne aromatyczne olejki cytrynowy i lawendowy działają relaksująco oraz niwelują nieprzyjemny zapach. Rozjaśniają płytkę paznokciową. Mentol daje uczucie chłodzenia.

     

    200 ml