Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Oily Skin (dla skóry tłustej)

Janssen Cosmetics Oily Skin

 

Linia Janssen Cosmetics dla cery tłustej. Wyspecjalizowane preparaty z serii Janssen Cosmetics OILY SKIN zawierają substancje aktywne odkryte przez laboratoria medyczne i kosmetyczne, które skutecznie pielęgnują skórę tłustą i zanieczyszczoną. Nie tylko w okresie dojrzewania skóra jest wytrącona z równowagi - niezdrowa dieta, zmienny poziom hormonów i codzienny stres, często prowadzą do przetłuszczania się cery. Skóra o takiej kondycji powinna być pielęgnowana ze szczególną uwagą. Zadaniem serii produktów pielęgnacyjnych dla skóry tłustej i zanieczyszczonej jest normalizacja pracy gruczołów łojowych, odblokowanie porów oraz zapobieganie powstawaniu i nawracaniu stanów zapalnych i wyprysków. W ten sposób zwalczana jest skłonność do powstawania trądziku w jego początkowych fazach.
 • Janssen Cosmetics BIO-FRUIT GEL EXFOLIATOR Eksfoliator z kwasami owocowymi (4407) Janssen Cosmetics - logo[3].png

  Peeling Janssen Cosmetics Bio-Fruit Gel Exfoliator na bazie kwasów owocowych o stężeniu 20%, który skutecznie oczyszcza zablokowane pory skóry. Zawiera kompleks kwasów: glikolowego (trzcina cukrowa), kwasu jabłkowego, winowego i cytrynowego. Zwiększa tempo odnowy komórkowej i poprawia strukturę skóry. Peeling doskonale usuwa obumarłe komórki naskórka i przywraca witalność tkankom.

   

  30 ml

  102.00
  Dodaj do ulubionych
 • Janssen Cosmetics NORMALIZING SKIN COMPLEX Koncentrat na stany zapalne (4430) Janssen Cosmetics - logo[3].png

  Koncentrat Janssen Cosmetics Normalizing Skin Complex normalizujący pracę gruczołów łojowych. Zawiera innowacyjne substancje aktywne anti - sebum z kwasem oleanolowym. Analizy kliniczne potwierdziły, że aplikacja Janssen Cosmetics Normalizing Skin Complex dwa razy dziennie przez okres 6 tygodni skutecznie poprawia stan skóry tłustej, z niedoskonałościami. Następuje spadek produkcji sebum, zredukowanie liczby zaskórników i krost, zmniejszenie skłonności do powstawania stanów zapalnych. 

   

  30 ml

  120.00
  Dodaj do ulubionych
 • Janssen Cosmetics PURIFYING MASK Maska głęboko oczyszczająca (4440) Janssen Cosmetics - logo[3].png

  Maska pielęgnacyjna  Janssen Cosmetics Purifying Mask pochłaniająca nadmiar sebum. Powstała na bazie glinki, dzięki czemu w łagodny sposób pochłania nadwyżkę lipidów skóry, wygładza jej powierzchnię i matuje. Jednocześnie innowacyjne substancje aktywne łagodzą i skutecznie zwalczają niedoskonałości skóry. Maska Janssen Cosmetics Purifying Mask zalecana jest do pielęgnacji wszystkich stanów skóry, które charakteryzują się wzmożoną produkcją sebum.

   

  75 ml

  104.00
  Dodaj do ulubionych
 • Janssen Cosmetics PURIFYING TONIC LOTION Bezalkoholowy tonik oczyszczający (4401) Janssen Cosmetics - logo[3].png

  Delikatny, bezalkoholowy tonik oczyszczający Janssen Cosmetics Purifying Tonic Lotion o pH przyjaznym szczególnie dla tłustej i zanieczyszczonej skóry, skłonnej do powstawania niedoskonałości i zmian trądzikowych. Przygotowuje skórę na aplikację kolejnych produktów pielęgnacyjnych z linii JANSSEN COSMETICS OILY SKIN. Zawiera ekstrakt z drożdży i alantoinę.

   

  200 ml