PERFUMY

 • Lancome LA COLLECTION DE PARFUMS Zestaw perfumów Lancome Lancome - lancome-logo.jpg

  Lancome LA COLLECTION DE PARFUMS Zestaw perfumów Lancome - Lancome LA COLLECTION DE PARFUMS - lancome00.jpg
  Darmowa wysyłka

  Luksusowy zestaw zapachów Lancome La Collection De Parfums, w skład którego wchodzą zapachy: Hypnose, Tresor, La Vie Est Belle, Miracle oraz Tresor In Love.

   

  5 ml + 7,5 ml + 4 ml + 5 ml + 5 ml

 • Yodeyma 53 Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma 53 to intensywne aromaty ambry, hibuscusa  i wanilii sprawiają, iż kompozycja staje się niepowtarzalna i wyjątkowa. Perfum o orientalno - drzewnej nucie zapachowej. Yodeyma 53 to słodki zapach dla współczesnej i zmysłowej kobiety.

   

   

  100 ml

 • Yodeyma ABSOLUT Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Absolut to niezapomniane połączenie nut cytrusowych z kardamonem i ambrą, które tworzy niezwykle intensywny i atrakcyjny zapach. Perfum o orientalno - drzewnej nucie zapachowej. Yodeyma Absolut to bardzo męski zapach dla charyzmatycznego mężczyzny.

   

   

  100 ml

 • Yodeyma ACQUA PER UMO Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Acqua Per Umo to fuzja nut hesperydowych z cyklamenem i nutami drzewnymi, która pozwoliła na stworzenie ekspresywnego zapachu pachnącego wolnością. Perfum o aromatyczno - wodnej nucie zapachowej. Yodeyma Acqua Per Umo to świeży zapach dla naturalnego i współczesnego mężczyzny.

   

   

  100 ml

 • Yodeyma ACQUA WOMAN Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Acqua Woman to wesołe nuty kwiatowe i owocowe kompozycji zapachowej, które  przywołują wspomnienia chwil spędzonych na świeżym powietrzu. Dzięki swej naturalności, stają się idealnym towarzyszem  na co dzień. Perfum o kwiatowo - owocowej nucie zapachowej. Yodeyma Acqua Woman to delikatny zapach zainspirowany kobiecością dla wesołej i spontanicznej kobiety.

   

   

  100 ml

 • Yodeyma ADRIANA Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Adriana to pociągające słodkie nuty czarnej porzeczki i silna obecność wanilii, które sprawiają, iż od samego początku perfumy posiadają własną osobowość. Perfum o skrzypowo - owocowej nucie zapachowej.

   

   

  100 ml

 • Yodeyma AGUA DE YODERMA Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Agua de Yoderma to szlachetne nuty zapachowe emanujące świeżością. Zapach charakteryzujący się naturalnością i trwałością. Perfum o cytrusowo - aromatycznej nucie zapachowej. Yodeyma Agua de Yoderma  to naturalny i orzeźwiający zapach dla klasycznej i eleganckiej kobiety.

   

   

  100 ml

 • Yodeyma AGUA FRESCA Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Agua Fresca to oryginalna mieszanka nut zapachowych czyni z tej kompozycji rewolucyjny i emblematyczny zapach. Perfum o cytrusowo - świeżej nucie zapachowej. Yodeyma Agua Fresca to świeży, uwodzicielski zapach idealny zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

   

   

  100 ml

 • Yodeyma AIRE DE YODERMA Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Aire de Yoderma to czarujące kwiatowo - zielone nuty zapachowe, które promieniują lekkością i naturalnością czyniąc z tego zapachu  ponadczasowy klasyk. Perfum o kwiatowo - zielonej nucie zapachowej. Yodeyma Aire de Yoderma elegancki i naturalny zapach dla optymistycznej i pewnej siebie kobiety.

   

   

  100 ml

1 2 3 4 ... 9 10 11