Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

SAUBER LAB (środki czyszczące)

Sauberlab to wysokospecjalistyczne produkty stworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenia zebrane pod marką reprezentującą niemiecką jakość i zaawansowanie technologiczne w branży czystości. Jeśli szukasz wysokiej jakości środków do gruntownego mycia i czyszczenia różnych powierzchni – takich jak posadzki, ściany czy schody - ale nie tylko, to doskonale trafiłeś! 

 • Sauber Lab AR15 ORANGE Alkoholowy, zapachowy środek czyszczący Sauber Lab - sauber-logo.jpg

  Silnie skoncentrowany, alkoholowy, zapachowy środek czyszczący Sauber Lab AR15 idealnie czyści bez smug jednocześnie podnosząc połysk. Środek jest delikatny i nadaje się do wszystkich powierzchni odpornych na działanie wody (laminowane meble, lemperie, okna i ramy okienne, drzwi, kafelki kuchenne, zlewy, wanny, armatura, itp.). Usuwa tłuste zabrudzenia, brud i pozostałości po napojach. Schnie szybko i nie pozostawia smug ani zacieków.

   

  1000 ml

 • Sauber Lab KR14 ABRAMIL Mleczko do szorowania Sauber Lab - sauber-logo.jpg

  Wysokiej jakości mleczko czyszczące Sauber Lab KR14, o dużej zawartości naturalnych związków odtłuszczających i ściernych. Produkt rozpuszcza tłuszcz i przypalenia z powierzchni odpornych na szorowanie. Nadaje się do stali nierdzewnej, emalii, ceramiki, plastiku.Nie nadaje się do wrażliwych powierzchni lakierowanych, akrylu, tworzyw sztucznych.

   

  1000 ml

 • Sauber Lab KR16 GRILL FIX Płyn do czyszczenia grilla, pieców konwekcyjnych i piekarników Sauber Lab - sauber-logo.jpg

  Płyn do czyszczenia Sauber Lab KR16 szybko i skutecznie rozpuszcza tłuszcz, zabrudzenia olejowe i przypalenia z wszystkich powierzchni odpornych na działanie wody, rozpuszczalników i silnych zasad. Usuwa zabrudzenia bez szorowania. Pozostawia wolne od tłuszczu, higienicznie czyste powierzchnie. Do zastosowania na zimno i ciepło.

   

  1000 ml

 • Sauber Lab PU15 IMPRISE GLAS Płyn do mycia szyb i powierzchni zmywalnych Sauber Lab - sauber-logo.jpg

  Gotowy do użycia środek do mycia szkła i powierzchni zmywalnych Sauber Lab PU15 na bazie wody osmotycznej. Przeznaczony do mycia szyb, luster, okien, framug okiennych, powierzchni plastikowych, mebli. Może być stosowany na plexiglasie.

   

  1000 ml

 • Sauber Lab SR25 SAMIDO FRESH Środek do codziennego mycia wszystkich powierzchni odpornych na działanie kwasów Sauber Lab - sauber-logo.jpg

  Wysokoskoncentrowany środek Sauber Lab SR25 do codziennego mycia powierzchni w sanitariatach, na bazie kwasu sulfamidowego. Z łatwością rozpuszcza i usuwa osady wapienne, tłuste zabrudzenia, osad z mydła, kamień wodny i moczowy, ślady rdzy ze wszystkich zmywalnych, odpornych na działanie kwasów powierzchni. Przywraca połysk czyszczonym powierzchniom, pozostawiając świeży zapach. Sauber Lab SR25 jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, wpisany na niemiecką listę RK (zbadany wpływ produktu na płytki ceramiczne). Produkt bezpieczny dla powierzchni z alluminium, chromu, stali nierdzewnej, kwasoodpornej emalii. Wartość pH: <2

   

  1000 ml

 • Sauber Lab SR32 ROHR FIX Płyn do czyszczenia rur i odpływów Sauber Lab - sauber-logo.jpg

  Wysoko skoncentrowany, alkaliczny, silnie reaktywny środek Sauber Lab SR32 do czyszczenia rur. Nie zawiera chloru. Skuteczny nawet przy całkowicie zatkanym odpływie. Usuwa włosy, tłuszcze, pozostałości krwi, ekskrementy z syfonów, rur i drenów. 

   

  1000 ml

 • Sauber Lab SR35 WC REINIGER Środek do gruntownego mycia urządzeń ceramicznych Sauber Lab - sauber-logo.jpg

  Sauber Lab SR35 na bazie kwasu solnego do gruntownego mycia urządzeń ceramicznych w sanitariatach. Samoczynnie myje i usuwa zabrudzenia z kamienia kotłowego, urynowego i rdzę. Nadaje się do powierzchni odpornych na działanie silnych kwasów – muszli klozetowych, pisuarów. Nie stosować na armaturze i powierzchniach wrażliwych na działanie silnych kwasów. Wartość pH: <2

   

  1000 ml

 • Sauber Lab SR36 ENTKALKER Odkamieniacz Sauber Lab - sauber-logo.jpg

  Skoncentrowany, niskopieniący, bezzapachowy odkamieniacz Sauber Lab SR36. Na bazie kwasu sulfamidowego, przeznaczony do urządzeń w przemyśle spożywczym. Do odkamieniania kwasoodpornych elementów grzewczych w urządzeniach np.: pralkach, zmywarkach do naczyń, expresach do kawy, czajnikach, kotłach, bojlerach, piecach. Usuwa kamień ze wszystkich odpornych na kwasy powierzchni (np. z płytek). Wartość pH: <2

   

  1000 ml

 • Sauber Lab SR61 WC CITRO GEL Żel do mycia ceramicznych urządzeń sanitarnych Sauber Lab - sauber-logo.jpg

  Sauber Lab SR61 na bazie kwasu cytrynowego do gruntownego mycia urządzeń ceramicznych w sanitariatach. Samoczynnie myje i usuwa zabrudzenia z kamienia kotłowego, urynowego i rdzę. Nadaje się do powierzchni odpornych na działanie silnych kwasów – muszli klozetowych, pisuarów. Można stosować na armaturze i powierzchniach ze stali nierdzewnej. Pozostawia przyjemny, świeży zapach.

   

  1000 ml

1 2