Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Schowek produktów

Przechowalnia produktów zawiera produkty, które chcesz zapamiętać i wrócić do ich oglądania później. Produkty do przechowalni możesz dodać klikając na przycisk "Dodaj do przechowalni". Zawartość przechowalni utrzymywana jest przez 48h od ostatnich odwiedzin na stronie.

  • Bikor BRUSH BIKOR EGYPTISCHE ERDE Bikor - logo_bikor.jpg

    Dla osiągnięcia niepowtarzalnego efektu skóry muśniętej słońcem firma Bikor stworzyła pędzel idealnie nadający się do aplikacji kultowego produktu Bikor Ziemia Egipska. Zaokrąglony kształt pozwala na równomierną aplikację. Precyzja jaką daje pędzel Brush Bikor Egyptische Erde pozwoli Ci na stopniowanie produktu delikatnymi warstwami, aż do osiągnięcia oczekiwanego efektu. Nie osiągniesz profesjonalnego efektu bez profesjonalnych narzędzi.

     

    1 szt.

    65.00
    Usuń z ulubionych
  • Declare CAVIAR PERFECTION LUXURY ANTI-WRINKLE EYE CREAM Luksusowy krem przeciwzmarszczkowy wokół oczu (763) Declare - declare.jpg

    Doskonała, codzienna pielęgnacja pozwalająca cieszyć się skórze prawdziwym luksusem. Jedwabisty krem Declare Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Eye Cream z dobroczynnym ekstraktem z kawioru zapewnia wymagającej skórze wszystko czego potrzebuje by pięknie wyglądać. Harmonijna kompozycja substancji czynnych, morskich minerałów, ekstraktów roślinnych o wyjątkowych właściwościach przeciwzmarszczkowych, witamina E acetate oraz sacharydy ujędrniają i wygładzają skórę, poprawiając jej elastyczność. Dzięki Declare Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Eye Cream znikają cienie i opuchlizna oraz worki pod oczami. Skóra wygląda wyraźnie młodziej, promiennie i świeżo.

     

    15 ml

    279.00
    223.20
    Usuń z ulubionych
  • Chantarelle RED STOP ANTI-REDNESS CALMING TONER Kojący tonik izotoniczny przeciw zaczerwienieniom (CD0210) Chantarelle (detal) - chantarelle_logo_598kb[1].jpg

    Chantarelle Red Stop Anti-Redness Calming Toner do tonizacji i oczyszczania skóry naczyniowej, z objawami trądziku różowatego, wrażliwej, skłonnej do rumienia i podrażnień. Działa relaksująco i uspokajająco. Przywraca równowagę izotoniczną, właściwe nawilżenie i mineralizację skóry. Działa antyoksydacyjnie. Doskonały do zastosowania także jako łagodzący i antystresowy kompres w pielęgnacji twarzy i oczu.

     

    200 ml

  • Chantarelle SPECIAL AESTHETICS ULTRA SENSITIVE TONER Ultra delikatny tonik łagodzący (CD0222) Chantarelle (detal) - chantarelle_logo_598kb[1].jpg

    Chantarelle Special Aesthetics Ultra Sensitive Toner z ekstraktem z hamamelisu i aloesu. Przeznaczony do tonizacji i oczyszczania każdego typu skóry, także wrażliwej, naczyniowej, suchej. Pozostawia skórę wygładzoną, uspokojoną i odświeżoną. Ekstrakt z hamamelisu działa silnie regenerująco, przeciwzapalnie i antybakteryjnie i ściągająco. Łagodzi objawy podrażnień i zaczerwienień. Poprawia ukrwienie skóry. Ekstrakt z aloesu nawilża skórę, zmiękcza i wygładza, działa przeciwzapalnie i łagodząco.

     

    200 ml

  • Henna Krakowska (Kama) - brązowa, proszkowa (10 ml)

    Henna Krakowska proszkowa produkowana jest z przeznaczeniem do profesjonalnych gabinetów kosmetycznych. Pakowana w wygodną w użyciu fiolkę. Niezastąpiona do profesjonalnego farbowania brwi i rzęs. Henna Krakowska jest bardzo wydajna i długo utrzymuje się na brwiach. Ze względu na użyte silne barwniki do włosów może zabarwiać skórę, dlatego w trakcie aplikacji należy używać rękawice ochronne. Henna może być również wykorzystywana do stworzenia tymczasowego tatuażu na skórze.

     

    10 ml

  • Hairplay CĄŻKI DO PAZNOKCI CP 02-11N Hairplay - hairplay.jpg

    Profesjonalne cążki do paznokci Hairplay przeznaczone do pracy przy manicure i pedicure. W całości wykonane są ze stali nierdzewnej, chirurgicznej w wyróżniającym się niebieskim kolorze (sterylizacja i dezynfekcja bez utraty koloru). Idealnie dopasowują się do dłoni. Doskonałej jakości, solidne, trwałe i ostre. Cążki posiadają dcienkie i precyzyjne ostrza przez co szczególnie polecane są do paznokci wrastających. Długość cążek: 11 cm. Długość powierzchni tnącej (ostrze): 10 mm

     

    1 szt.

  • Hairplay PRZYRZĄD DO PEDICURE PK 19-12 Hairplay - hairplay.jpg

    Profesjonalny przyrząd Hairplay do pedicure - idealny do pracy w miejscach trudno dostępnych i przy wrastających paznokciach. W całości wykonany ze stali nierdzewnej, chirurgicznej. Doskonałej jakości, solidny i trwały. Jednostronny, uchwyt gładki. Długość całkowita: 12 cm

     

    1 szt.

  • Chantarelle SPECIAL AESTHETICS VITAMIN C MASSAGE BALM Balsam do masażu z witaminą C przeciw fotostarzeniu (CP1780) Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

    Chantarelle SPECIAL AESTHETICS VITAMIN C MASSAGE BALM Balsam do masażu z witaminą C przeciw fotostarzeniu (CP1780) - Chantarelle SPECIAL AESTHETICS VITAMIN C MASSAGE BALM - cp1780_chantarelle_special_aesthetics_vitamin_c_balm_500ml_www_348x348.jpg
    Dostępny po zalogowaniu

    Chantarelle Special Aesthetics Vitamin C Massage Balm ma działanie odmładzające, rozjaśniające i nawilżające, dla każdego typu skóry. Dzięki witaminie C redukuje oznaki starzenia i fotostarzenia, rozjaśnia przebarwienia, wzmacnia jędrność i elastyczność skóry, poprawia szczelność włosowatych naczyń krwionośnych, zwiększa ochronę przeciwbakteryjną i antyrodnikową. BioRetinol DHMC, roślinny odpowiednik retinolu - reguluje proces keratynizacji, zmniejsza utratę wody TEWL, wzmacnia kolagen. Skóra staje się gładsza, ze zdrowszym kolorytem, nawilżona i rozjaśniona. Kwas ferulowy o silnym działaniu antyrodnikowym przeciwdziała starzeniu skóry, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, nawilża. Ma także działanie przeciwzapalne. Chantarelle Special Aesthetics Vitamin C Massage Balm zawiera także składniki wybielające: ekstrakt z mącznicy, Emblica, ekstrakt z Punarnava oraz regenerujące i łagodzące: masło Shea, wosk pszczeli i alantoinę.

     

    500 ml

  • Charmine Rose PIMPLE CREAM Krem punktowy na wypryski (GH0954) Charmine Rose - logo_ch_r1.jpg

    Charmine Rose Pimple Cream do stosowania punktowego na niedoskonałości i wykwity grudkowo-krostkowe o podłożu zapalnym.

     

    17 ml