Schowek produktów
Przechowalnia produktów zawiera produkty, które chcesz zapamiętać i wrócić do ich oglądania później. Produkty do przechowalni możesz dodać klikając na przycisk "Dodaj do przechowalni". Zawartość przechowalni utrzymywana jest przez 48h od ostatnich odwiedzin na stronie.
-
Norel (Dr Wilsz) PEARLS AND GOLD VITALIZING CREAM WITH COLLOIDAL GOLD Krem witalizujący ze złotem koloidalnym (PK077)
Aksamitny krem Norel Pearls And Gold Vitalizing Cream With Colloidal Gold dla każdego rodzaju cery dojrzałej, wymagającej regeneracji, poprawy napięcia i rozświetlenia. Krem ma delikatną, półtłustą konsystencję i „ciepły” zapach z lekko orientalną nutą. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Dzięki unikalnej recepturze poprawia jędrność i elastyczność skóry, wygładza zmarszczki i zapobiega ich pogłębianiu. Skóra wygląda młodziej i jest pełna blasku.
150 ml
-
Norel (Dr Wilsz) HYALURON PLUS HYALURONIC CREAM MOISTURIZING AND BALANCING Hialuronowy krem nawilżająco - normalizujący (DS507)
Ultra lekki krem Norel Hyaluron Plus Hialuronowy krem nawilżająco - normalizujący o delikatnej konsystencji dla skóry tłustej i mieszanej z objawami odwodnienia – szorstkością i łuszczeniem naskórka, przy równoczesnej nadprodukcji sebum. Skutecznie nawilża i uzupełnia niedobory wody w naskórku, bez obciążenia go tłustym filmem. Ogranicza skłonność do powstawania zaskórników i normalizuje wydzielanie sebum, dzięki czemu skóra mniej się przetłuszcza. Krem utrzymuje skórę optymalnie nawilżoną przez wiele godzin, pozostawiając ją wygładzoną, miękką i świeżą.
15 ml
-
Itely Hairfashion PDM MODELING ECO HAIR SPRAY Mocno utrwalający lakier ekologiczny (300 ml)
Mocno utrwalający lakier ekologiczny Itely Hairfashion Purity Design Masterpiece Modeing Eco Hair Spray dodaje objętości i struktury bez usztywniania włosów. Idealny do tworzenia długotrwałych zdecydowanych fryzur. Łatwy do usunięcia, bez pozostawiania śladów. Chroni włosy przed wilgocią i nadaje im miękkość i satynową fakturę.
300 ml