Schowek produktów
Przechowalnia produktów zawiera produkty, które chcesz zapamiętać i wrócić do ich oglądania później. Produkty do przechowalni możesz dodać klikając na przycisk "Dodaj do przechowalni". Zawartość przechowalni utrzymywana jest przez 48h od ostatnich odwiedzin na stronie.
-
Norel (Dr Wilsz) RE-GENERATION GF Aktywne serum przeciwzmarszczkowe (DA224)
Jedwabiste, kremowe serum Norel Re-Generation GF Aktywne serum przeciwzmarszczkowe do codziennej pielęgnacji cery dojrzałej 60+. Polecane również osobom młodszym jako intensywna kuracja przeciwzmarszczkowa. Jego skoncentrowana formuła stanowi doskonałą równowagę lekkości i siły działania, dla maksymalnych efektów kompletnego programu naprawczego 60+. Ultra-lekka konsystencja zapewnia komfort, miękkość i długotrwałe nawilżenie bez nadmiernego uczucia tłustości. Receptura Norel Re-Generation GF Aktywnego serum przeciwzmarszczkowego oparta na wysokostężonych składnikach aktywnych pobudza skórę do odnowy i stymuluje w jej głębokich warstwach produkcję kolagenu i elastyny. Już od pierwszej aplikacji serum delikatnie liftinguje i podnosi napięcie skóry. Efekty? Zmarszczki są wypełnione, a skóra staje się bardziej gęsta, jędrna i promienna dzień po dniu.
30 ml
-
Staleks FREZ diamentowy (płomyk czerwony 2.3/10)
Wysokiej klasy frez Staleks wykonany ze stali nierdzewnej pokrytej kilkoma warstwami wysokieje jakości i trwałości pyłu diamentowego. Cechują się wyjątkową trwałością i skutecznością, co jest kluczowe w pracy z różnymi rodzajami paznokci, zarówno naturalnymi, jak i sztucznymi. Ich różnorodność kształtów i rozmiarów pozwala na precyzyjną i delikatną pracę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Frez nadaje się do wszystkich procedur sterylizacji i dezynfekcji. Można używać go z frezarkami do 25000 obrotów/min. Średnica frezu : 2.3 mm, długość części roboczej : 10 mm.
1 szt.